Spor Spikerliği Kursu

Spikerlik kursunda eğitim almak isteyenler, öncelikle hangi konularda yetenekli olduklarını belirlemeli ve ona göre bir kurs seçmelidirler. Örneğin: Spor spikeri olmak isteyen bir kişi, haber spikerliği eğitimi veya program eğitimi veren bir kurs seçmemelidir. Bunun yerine tamamen Spor spikerliği konusunda yoğunlaşmış bir eğitim programı seçmelidir.

Ancak spikerlik konusunda eğitim veren kurumların içinde; spor spikerleri, muhabirler, haber spikerleri, hatta at yarışı veya hava durumu spikeri olmak isteyenlere dahi toplu -bir arada- eğitim veren kurumlar da çıkabilmektedir. 
 
Yukarıda sayılan branşların her biri icin ayrı şekilde eğitim verilmesi gerekir. Ancak benzeyen pek çok eğitim bir arada verilebilmektedir. 
 
Yıllarca iki farklı spikerlik sunuculuk kursu sahibi olan Hakan Öztürk;  gruplar halinde verilen eğitimlerde ki dezavantajı çok iyi bildiği için kursçuluk sistemini bırakarak kurumlarını devretmiş ve sonrasında bu işe gönül vermiş kişilerle bireysel çalışmalar yapmaya başlamıştır. Türkiye’nin ilk ve tek Medya koçu ünvanı Hakan Öztürk’e aittir.
 
Medya koçu Hakan Özturk, eğitim almak isteyen kişileri öncelikle bir testten geçirerek bu kişilerin yapmak istediklerini baştan belirleyip, seviyelerini tespit edip kişilere göre çalışma planları çıkartmaktadır. Bu sistemle hedeflerine en kısa sürede ulaşmalarını sağlamaktadır.
 
Hakan Öztürk birebir görüşen ve onun direktifleri doğrultusunda hareket eden adaylar hem bir kursa ödeyecekleri ücretten çok daha ucuza eğitimlerini alabilmekte, hem de zamandan tasarruf sağlamaktadırlar.
 
Bir spikerlik kursuna gitmek  isteyenler, mutlaka Hakan Öztürk le bizzat görüşmeli ve ondan randevu alıp eksikleri konusunda plan çıkartmalıdır.  Web sayfamızi inceleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir