Spiker olmaya karar verdiniz, gerekli eğitimi aldınız ve işe başvurmaya başladınız. Birden yetersiz olduğunuz korkusuna kapıldınız. İşte bu kararsızlığınızda size yol gösterecek kişi Hakan Öztürk yeterliliğinizi ölçmek ve eksiklerinizi tespit edip hedefe nokta atışı yapmanızı sağlayacak danışmanlığı size vermeden önce yolun neresinde olduğunuzu ölçecek ücretsiz bir uygulama geliştirmiştir.

Bu uygulama doğrultusunda diksiyonunuz, kamera önündeki kimliğiniz, bilginiz, konuşma yeteneğiniz, hitabınız, üslubunuz ve genel kültür bilginiz tespit edilecek ve spikerlik mesleğine adım atmadan nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine karar verebileceksiniz.

Danışmanlık hizmeti almadan önce mutlaka seviyeniz belirlenecek ve en etkili yöntem sizinle birlikte daha doğru bir yol izlemeniz için sizinle paylaşılacaktır.

İster eğitim almış olun, isterseniz henüz eğitim almamış olun, işe başlamış olun veya olmayın Medya Koçu Hakan Öztürk bireysel olarak sizinle ilgilenecek ve en doğru yolu sizinle beraber yürüyecektir.

Medya Koçunuz bir telefon kadar uzağınızda hemen kendisine ulaşıp konu hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formunda kendisiyle iletişime geçebilirsiniz. Medya Koçu iletişim formu için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir