Medya ve İletişim Koçluğu Türkiye’ye yeni giren bir kavramdır.

Medya sektörünün içerisinde olanların veya adayların motive edilmeleri, kendilerini sürekli geliştirmeleri ve doğru bir kariyer planlaması oluşturmaları gerekmektedir. Medya & İletişim Koçu, bu alanda becerilerinizi olumlu yönde geliştirmek için sizinle birebir çalışmalar yapar.

 

Medya Koçluğu danışmanlık hizmeti, medya ve iletişim sektöründe karşınıza çıkacak her türlü durum için sizi veya şirketinizi hazırlamayı amaçlar. Danışmanlık yöntemi olarak, kişiye özel planlamalar ile güçlü bir strateji oluşturulmalı ve kişiye göre eksiklikler tespit edilip tamamlamak için doğru bir yol haritası oluşturulmalıdır. Bu çalışmalar ve teknikler tamamen kişiye özel olarak belirlenir ancak amaç ve odak ne olursa olsun hedefimiz; başarı ve güçlü bir itibar yaratmaktır. Kalıcı bir itibar yaratmak; tutarlılık ve deneyim gerektirir.

Danışmanlık ve Özel Planlamalar: 

Her kişiye birebir durum değerlendirmesi ( Ücretsiz )

Yön Haritası, planlama ve ilk danışmanlık ( Ücretsiz )

Spikerlik, Sunuculuk Danışmanlığı                                    (Bireysel ve kişinin becerisine göre özel planlama)

-Bireysel, Kamera Arkası, Kamera Önü Demo Çalışmaları (Hakan Öztürk ve Profesyoneller  ile gerektiğinde gerçek tv kanallarında)

-Adayları durumuna göre TV Kanallarına Yönlendirmeler   (Profesyoneller  ile ulusal ve yerel tv kanallarında görüşmeler)

Demo Çekimi                                                                                                  (iş başvurularında kullanılmak üzere)

-Medyayı ve İletişimi Anlamak

-İtibar ve Motivasyon

-Sunum Becerileri & Profesyonel Uygulama Demoları      (Konuşmacılar için ayakta sunum yapmaya yarayan profesyonel promterler ile)

-Profesyonel İletişim & Beden Dili ve Diksiyon Demoları   (Konuşmacılar için ayakta sunum yapmaya yarayan profesyonel promterler ile)

-Ses, Nefes Egzersizleri & Heyecan Kontrolü Sağlanması  (Hakan Öztürk ve gerektiğinde kendisinin yönlendirdiği profesyoneller ile)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir