Spikerlik Eğitiminde Bir devrim, Medya Koçluğu

 
20 yılı aşkın bir süredir Medya sektörüne sayısız spiker, sunucu ve personel yetiştiren Hakan ÖZTÜRK, artık Spiker ya da Sunucu olmak isteyen adaylara yeni bir umut ışığı oluyor ve farklı bir bakış açısı kazandırıyor.
Türkiye'de spikerlik eğitimi deyince ilk akla gelen isim olan Hakan Öztürk, şimdi de bu sektöre girmek isteyen ya da bu sektörde kalıcı olmak isteyen spiker ve spiker adaylarına Medya Koçluğu yapıyor. Eksiklerini tamamlamalarını, yeteri kadar pratik yapmalarını sağlıyor, ihtiyaçları olan ve gerçek stüdyoda karşılaşabilecekleri tüm eğitimi kişilerin yeteneğini, bilgisini, eğitimini gözönünde bulundurarak bireysel olarak veriyor. Ayrıca spiker ya da sunucu adaylarına  sadece eğitim vermekle, pratik sağlamakla kalmıyor onlara hedeflerine giden yolda rehberlik ediyor.
Eğer siz de spiker ya da sunucu olmayı düşünüyor ve bu konuda en sağlıklı kapsamlı danışmanlık hizmetini ve  pratiği nerede kazanabilirim diyorsanız, Türkiye'nin ilk ve tek Medya Koçu Hakan Öztürk ile görüşebilir kendisinden bilgi alabilir ve ücretsiz danışmanlığından yararlanabilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi için web sayfamızı ziyaret edin ; www.medyakocu.com
0 505 716 23 88 – 0 216 700 24 19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir