TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK SPİKER KOÇU

Gözde mesleklerden biri olan spikerlik çok sayıda insanın hayalini süsleyen mesleklerin başında gelmektedir. Spiker olabilmek için: Yüzlerce spikerin yetiştiricisi ve bizzat istihdamını sağlayan  Medya Koçu Hakan ÖZTÜRK ile irtibat kurarak bu mesleğe çok hızlı bir şekilde yaklaşabilirsiniz!

Medya Koçluğu sistemi nedir?

Medya Koçluğu sisteminde baştan yapılacak ücretsiz deneme ve tespitler  ile  eksik veya yetenekli olduğunuz konular ortaya çıkarılarak size bir yön haritası hazırlanır. Örneğin: Performans değerlendirmesi sonunda diksiyonu yeterli seviyede olan bir kişiye diksiyon konusunda çok az bir bireysel çalışma planı hazırlanır. Özetle: Çalışma ağırlığı eksik olan yönlerinize kaydırılır. Dolayısı ile sadece eksikleriniz yönünde yapılacak çalışma veya yönlendirmeler ile  eksikleriniz tamamlanacak ve böylece hem zaman kaybı, hem de ödeyeceğiniz ücret minimum düzeye inecektir.

Spiker adaylarının Medya Koçu Hakan ÖZTÜRK ile görüşmek için telefonla randevu almaları ve ücretsiz danışmanlığından faydalanarak spikerlik konusundaki yeteneklerinin ve eksiklerinin hangi seviyede olduğunu tespit ettirmeleri gerekmektedir. Ana sayfadaki Spikerlik çalışmalarını inceleyebilirsiniz.

Detaylar için sayfamızı inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir