Medya Koçluğu denince ilk akla gelen, neleri kapsadığı ne yaptığı gibi şeyler oluyor haliyle..

Medya Koçu, halihazırda Medya sektöründe bulunan ya da bu sektöre girmek, kalıcı olmak, başarı sağlamak isteyen kişilere hedefleri doğrultusunda yol gösteren, eksiklerini tamamlayan, bire bir ilgilenen ve gelişimini gözlemleyen takip eden kişi demektir.

Kısa bir zaman öncesine kadar ülkemizde bu yönde gelişmiş kurumsal olarak adlandırabilecek bir merkez yoktu, ama artık var. Bu sektöre girmek isteyenlerin danışmanlığından yararlanabileceği 25 yılını bu sektöre sayısız spiker sunucu teknik personel muhabir haber müdürü v.s alanlarda eleman yetiştirmekle geçirmiş, medya sektörü deyince ilk akla gelen isim Hakan Öztürk var. 

Türkiye'nin ilk ve tek Medya Koçu olan Hakan Öztürk, size hedefleriniz ve yetenekleriniz ışığında profesyonel , eğlenceli kapsamlı ve verimli bir danışmanlık hizmeti sunuyor.

Eğer sizde bu sektörde yerinizi almak istiyorsanız Türkiye'nin ilk ve tek Medya Koçu Hakan Öztürk'ün ücretsiz danışmanlığından yararlanabilir, bire bir kendisiyle irtibata geçip neler yapabileceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz ; www.medyakocu.com

0 505 716 23 88- 0 216 700 24 19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir