Hızla ilerleyen teknoloji ile birlikte dijital iletişim sistemlerinin gelişmesi, her sektörde pek çok yeniliğe gidilmesini gerekli hale getirmiştir.

Bu gelişim ve ilerleme , eğitim sektörününde de önemli değişikliklere sebep olmuştur.

.

İşte tüm bunlardan dolayı Türkiye’nin ilk Medya ve İletişim Koçu Hakan Öztürk , “Diksiyon, Etkili Konuşma ve Spikerlik- Sunuculuğa Hazırlık Eğitimleri” ile ilgili birtakım eğitimlerin dijital olarak verebilmek için çalışmaları tamamlamış ve eğitimleri internetten, online olarak, uzaktan erişebilmek isteyen öğrencilerinin hizmetine sunmuştur.

Dünyada ve ülkemizde eğitimlerin artık uzaktan, yani online şeklinde verilmesi oldukça yaygın bir çalışma haline gelmiştir.

VİDEO EĞİTİM SETLERİ:

çok kısa bir süre içinde yayımlanacak Diksiyon, Güzel ve Etkili Konuşma Eğitimi Video Seti, Dijital Eğitim platformları tarafından öğrencilerin kullanımına açılacaktır. İnternet adresleri , ilgili linkler sosyal medya hesaplarımızdan ve web sayfamızdan duyurulacaktır.

İnstagram Hesabımız

Ancak önceden 0505 716 23 88 nolu telefonu arayarak veya whatsapp hattından bilgi almanız ve gerekirse isminizi yazdırmanız olası bir karışıklığı engelleyecektir

“ONLİNE” SPİKERLİK SUNUCULUK HAZIRLIK EĞİTİMLERİ

Bu çalışma bir ilktir. İnternet üzerinden karşılıklı konuşma şeklinde verilecektir. Ancak eğitimin içeriği ve seviyesi kişilere göre ayrı belirleneceği için süresi ücreti görüşme neticesinde belirlenecektir.

Bu eğitimi almak için; İyi bir internet bağlantınız ve tercihen kameralı bir laptop veya Akıllı telefon , Ayrıca mikrofonlu bir kulaklık eğitim için yeterli olacaktır. Detaylar mutlaka önceden telefonla konuşulmalıdır.

05057162388 den Hakan Öztürk ile doğrudan irtibat kurabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir