Telefon No

Medya Koçu Hakan Öztürk

Spiker Aranıyor

Spiker Aranıyor

 Spiker Aranıyor

 
Günümüzde çoğu kişi Spikerlik ve Sunuculuk mesleğine merak salmış, bu konuda neler yapabileceği konusunda araştırmaya girmiştir. Bu işi yapmak, bu sektöre girmek isteyen çok fazla Spiker ve Sunucu adayı bulunmaktadır.
Hal böyle olunca Medya kuruluşları da, tercih edecekleri  Spiker ya da Sunucu adayının oldukça seçkin, kaliteli ve donanımlı olmasına dikkat etmektedirler.
Bir spiker ya da sunucu adayının kendini çok iyi ifade edebilmesi, heyecan kontrolünü dengeleyebilmesi, araştırmaya meraklı olması, düzgün bir diksiyona sahip olması, teknik cihazları ve kullanımını iyi biliyor olması, haberciliğin ve her türlü yayının içeriğine vakıf olması, kendisine verilen görevi en iyi şekilde yerine getiriyor olması lazım ki, bu sektörde diğer rakiplerine fark atabilsin.
 
Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosunda, bir spikerin bilmesi öğrenmesi gereken herşeyin bilgisi, pratiği ve danışmanlığı bireysel olarak verilmektedir.
 
Bir spikerlik kursuna başvurmadan önce, Türkiye'nin ilk ve tek Medya Koçu Hakan ÖZTÜRK'e danışmanızda ve birlikte bir yol haritası belirlemenizde büyük fayda var.
Ayrıntılı bilgi için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz; www.medyakocu.com
0 505 716 23 88
Tüm Makaleler İçin Tıklayınız

Öğrenci Deneme Televizyonu

spikerlik-video.jpg

spikerlik kursu yorumları

Medya Koçu Hakan Öztürk hakkındaki yorumlarınız paylaşabilirsiniz. Görüşlerinizi buraya tıklayarak, form aracılığı ile bize iletebilirsiniz.

Sanal Prompter

Kursiyerlerimiz için hazırladığımız sanal prompter uygulaması ile evinizde de etüd yapma imkanı bulabilirsiniz.

Spikerlik SSS

Spikerlik, sunuculuk, oyunculuk ve kursumuzla ilgili sıkça sorulan sorulara bu bölümden ulaşabilirsiniz.