Telefon No

Medya Koçu Hakan Öztürk

Öğrenci Yorumları

Hakan Öztürk ile birilkte çalışan kişilerin, Hakan Öztürk hakkındaki yorumlarını aşağıda izleyebilir veya okuyabilirsiniz. Siz de Hakan Öztürk hakkında yorum bırakmak isterseniz; buraya tıklayarak, Yorum Ekle sayfasından yorumunuzu iletebilirsiniz.

 

 

Meltem KARAASLAN

Eskiden spikerlik eğitimi alan bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıdım Hakan Öztürk'ü

Spikerlik Sunuculuk Kursu arayışı içinde siteleri gezerken tesadüfen bir arkadaşımı Hakan Öztürk'ün medya koçluğu stüdyosunun sitesinde  görmem ve araştırmamı burası için yoğunlaştırdı.

Yaptığım araştırmalar neticesinde buraya gelip Hakan Hoca ile birbir görüşme fırsatı buldum. Kendisinin özveri ile yardımcı olmaya çalışması ve o sırada birebir kendisi ile çalışıp büyük fayda gören kişilerin onun hakkında söyledikleri kayıt olmamdaki en büyük etkendir.

Şimdi ise kesinlikle pişmamn olmadığımı söylemek ve buraya gelmek isteyen herkese gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir yer olduğunu iftihar ile söyleyebilirim. İyki Hakan Öztürk'ü tanımışım iyiki ondasn ders almışım

Asiye SINICI

Gelmeden önce bazı tereddütlerimin vardı ancak; çok iyi karşılandım.  Çok kısa bir süre içerisinde inanılmaz ilerleme kaydettım. Yurt dışında yaşayan ve bu medya sektöründe çalışmak isteyen herkese spikerlik ve sunuculuk da başarı garanatisi veren Hakan ÖZTÜRK 'e ve İletişim ve Medya Koçluğu Stüdyosu Ekibine keyifli, eğitici ve bol kahkahalı bir ay icin tekrar çok tesekkür ediyorum.

Isviçre'den Sevgiler

Asiye SINICI

Özlem ÇELİKTAŞ

Birkaç arkadaşımın tavsiyesi üzerine ve internet aracılığıyla yaptığım araştırmalarda edindiğim izlenimlerden çok etkilendim. Çalışmalara başladığım ilk günden itibaren hedefimi belirleyecek ve eksiklerimi tamamlayacak bir isim oldu Hakan Öztürk. Gerek çalışma ortamındaki titizliği ve gerekse bizlere çizdiği yönde aradığım kilit isimdi. Spikerlik ve sunuculuk mesleğine adım atmak isteyen ve bu medya sektöründe ilerlemek isteyen herkese Medya Koçu Hakan Öztürk'ü öneriyorum.

Beyhan EREKE COŞAR

Biz, Hakan ile tam 15 yıl önce tanıştık
2000 yılında ATV de yönetim de çalışıyordum. Ve güzel bir tesadüf eseri, sunuculuk teklifi aldım. Sunuculuk konusunda daha önce hiç bir deneyimim olmamıştı ne yazık ki. Sunuculuk teklifini geri çevirmeyi bile düşünüyordum, ama bir çok ünlünün içinden beni secmelerinin bir sebebi olduğunu söylediler. Ekrana çok yakistigimi ve bu işi kesinlikle yapmam gerektiğini Program Yönetmenimiz bizzat söyledi. Ve bir eğitim almamı istediler. Ve arastirdigim zaman da Hakan, o dönemde de bir numaraydı... Ve ta biki Kusdili'nde diksiyon eğitime başladım. 1 sene boyunca ATV Top 20 program sunuculuğunu başarı ile surdurdum.

Ve şimdi yine Türkiye de Hakan Öztürk 1 numara ve muhteşem kişisel bir yönlendirme ile Medya Koçluğu nu başarı ile sürdürüyor. Hem çok güvenebileceğiniz bir dost hem de çok iyi bir eğitimci.

Hakan Ozturk le tekrar calismak cok guzel. İyi ki kendisini
tanımışım! iyi ki var!

Minel ERGÜL

Medya ile tanışmaya karar verdiğimde internette detaylı bir araştırma yapmıştım.

Hakan Öztürk İletişim ve Medya Koçluğu sitesine rastladığımda bir kursa değil de medya koçuna ihtiyacım olduğuna karar verdim. O kadar profesyonel duruyordu ki Hakan hocamın çalışmaları, işinin eri olduğunu düşündürdü bana ve hemen telefona sarıldım :)

Hakan hocam spikerlik ve sunuculuk hazırlık sürecimde yalnızca profesyonel olarak değil psikolojik olarak da yardımda bulundu. Bir koçta olması gereken tüm özelliklere sahip olduğunu düşünüyorum. Teşvik edici ve alanında uzman bir medya koçu olduğunu söyleyebilirim. Spikerlik ve sunuculuk konusunda birebir çalışmalarla bu işi öğrenmek isteyen herkesin Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu'na uğramasını tavsiye ederim...

Onunla yeterli bir çalışma sürecini tamamladıktan sonra da danışmanlığından çok faydalandım. Bana medya kuruluşları hakkında detaylı bilgi verdi ve nasıl iletişime geçebileceğim konusunda yol gösterdi. Ofisteki samimiyetten de bahsetmeliyim :)  Gayet sıcak,pozitif bir ortamda spikerlik ve sunuculuk çalışmalarımı tamamladım. Teknik bilgilerin kazanımının yanı sıra medya dünyası hakkında fikirlerimin de oluşmasını sağlayan Hakan Öztürk Medya Koçluğu'na en içten dileklerimle teşekkürlerimi sunuyorum!!! :))

Enise AKTÜRK

Spikerlik nasıl yapabilirim arayışı icerisindeyken internet uzerinden arastirirarak hakan ozturk medya kocunu buldum ve hakan hocayla irtibata gectim. kendisi randevu vererek yanına çağırdı . spiker olmak istedigimi soyledigimde gercekten bi kursun verecegi ön bilgiden çok daha  fazla bilgi vererek yardimci oldu ve o anda karar vererek bende bu sisteme katıldım.. buradaki çalışmalar kişiye özel yani bireysel oldugu icin bir kursla kiyaslandiginda cok daha fazlasini aldim. kısa bir surecte oldukca cok sey ogrendim spikerlik kursu dusunen arkadaslara kesinlikle önce Hakan Hocayı tanımalarını , gerekirse onunla birebir çelışmaları tavsiye ediyorum .

Kübra ÇOLAK

Ben Beykent Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde okuyorum.
Uzun bir dönemdir yapmak istediğim spikerlik/sunuculuk mesleği için 2 sene boyunca hem internetten yorumlara bakarak hem de spikerlik kurslarına giden arkadaşlarımın yönlendirmesiyle bir araştırma yaptım ve araştırmalarımın sonuçlarında hep Hakan Öztürk'ün bireysel çalışmalar yaptığı  İletişim ve Medya Koçluğu Stüdyosu karşıma çıktı. Yaptığım tüm araştırmalar sonucunda eğitim veren spikerlik kurslarına göre  farklı olduğu kanısına vardım. Burada çalışan gören herkes çalışmaları bire bir olarak alıyor. Burası bir kurs değil, tamamen kişilere özel çalışmalar yapan modern bir merkez. Kurslardaki grup çalışması içerisinde size ayrılan sürenin yetersizliği yerine,  burada daha fazla  ve bireysel çalışmalar yapabilir , daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Hatta ilk canlı yayın denemenizi bile Hakan Öztrük İletişim ve Medya Koçluğu Stüdyosunda yapabilirsiniz. Spikerlik/ sunuculuk eğitimi almak isteyen tüm herkesin ilk adımını Medya Koçu Hakan Öztürk ile görüşmeden atmaması gerektiğini düşünüyorum. 

Tuğçe EKŞİ

Uzun süren araştırmalarımdan sonra Hakan ÖZTÜRK e ulaştım ve bir görüşme ayarladim.  Çok fazla gecikmeden  onun çıkarttığı bireysel yön haritası doğrultusunda çalışmalara başladım.  

Başlamamın üzerinden çok fazla zaman gecmemesine ramen Hakan ÖZTÜRK ve ekip arkadaşları bana  büyük bir özgüven aşiladilar.  bunun sayesinde birçok arkadaşımda da olduğu gibi bende de gözle görülür ve hissedilir derecede ilerleme olduğunu hissediyorum.  

Birebir çalışmalar ile herhangi bir kursta alabileceğiniz verimin çok daha fazlasini alabiliyorsunuz.  hatta onlarin uzerine birçok farklı deneyimleri daha ekleyip sizlere sunuyorlar. Medya ya dair aradığınız ne varsa cevap bulabileceğiniz tek adres HAKANÖZTÜRK Iletisim ve Medya Koçluğu Studyosu nda. Burayı bir kurs ile karıştırmayın :)

Medya KAYA

Uzun bir süredir spikerlik eğitimi almak için kurs araştırıyordum. iyi bir isme sahip ve tanınmış hocaları olan bir kursa başlamaya karar verdim fakat kısa bir süre eğitim aldıktan sonra kursu bırakma kararı aldım çünkü spikerlik eğitimi için kalabalık gruplar halinde dersin uygun olmadığını hiç yeterli gelmediğini fark ettim. Sonrasında tekrardan araştırmaya başladım ve Hakan Öztürk ümedya koçluğu stüdyolarını buldum. Öncesinde kendisiyle yüz yüze görüşüp neyi nasıl yapmamız konusunda konuştuk. Yaklaşık 3 haftadır kendisi ile çalışıyorum ve bu kadar kısa bir sürede iyi sonuçlar aldığımı görebiliyorum. Spikerlik eğitimi almak isteyenlere önerim şudur. Kalabalık sınıflarda eğitim almak yerine Hakan Öztürk'ten özel danışmanlık alarak onunla çalışarak daha hızlı sonuç elde etmelerini tavsiye ederim.

Özlem BAŞARAN

Kayıt yaptırdığım an ne denli doğru bir seçim yaptığımı anladığım ve o heyecanla gidip geldiğim tam tekmil donanımlı kurs.Spikerliği aklınızın bir menziline yerleştirdiyseniz rotanız size Hakan Öztürk Medya Koçluğu adresini göstersin;çünkü doğru adrese gitmiş olacaksınız !

Melissa BAĞCI

Yurtdışında medya alanında eğitimime başlamadan önce İstanbul'da kendime bir temel oluşturmak istedim. Daha önce sunuculuk yapan tanıdıklarım bana zaman konusunda sıkıntı yaşadıklarını, bu yüzden Hakan Öztürk Medya ve iletişim Koçluğu merkezinde daha hızlı ilerleme kaydedebileceğimi dile getirdiler. Öneriler üzerine Hakan hocam ile irtibata geçtim. Başta kararsızdım ancak ilk günün sonunda doğru adreste olduğuma karar verdim. çalışmalarındaki disiplinin yanısıra sizinle birebir yanınızda olmasının çok daha motive edici ve başarıya odaklandırıcı olduğunu söyleyebilirim. Bu sektörde ilerlemek isteyenlere ve zaman açısından kalabalık sınıflarda sıkıntı çekenlere Hakan Öztürk Medya ve İletişim stüdyosuna uğramalarını tavsiye ediyorum.

Buse TURMAN

Sosyoloji okurken bir anda kendimi, spiker olmak isterken buldum.

 İnternetteki kisa bir arastirmam sonucu Şişli'de evime yakin oldugu icin tercih ettigim bir spikerlik-sunuculuk kursuna yazildim. 3 ay suren kursta sadece 3 kere prompter kullanabildim kalabalik bir sinifta aldigim egitim her ne kadar hocalar iyi niyetlI olsa da maalesef ise yaramadi ve kendimi istediğim gibi gelistiremedim.

Spiker olma istegim de surdugunden tekrar bir arastirma yaptim ve bu defa gercekten ince eleyip sık dokudum. Uzun uzun arastirdim gidenlerle konuştum ve çogunlugun önerdiği Hakan Ozturk'ün İletişim ve  Medya Koclugu stüdyosuna başvurmaya karar verdim. Iyiki bu karari vermisim, basta Hakan hoca olmak uzere diger personel sayesinde birebir calisip bircok sey oğrendim. Bol bol pratik yapma imkanim olan bir kurumda çalışmalarımı tamamladım... Benim gibi kurslardan memnun kalmayip Hakan hocadan ozel olarak bu danışmanlığı, yol haritasını uygulamaları almaya gelen bircok ogrenci oldugunu gorunce ne kadar dogru bir karar verdigimi bir kez daha anladim. Cok icime sinen,  bircok sey ogrendim. Dolu dolu 3 ay gecirdim, bu sure zarfinda Hakan hoca ve diger arkadaşlar her konuda destekci ve yardimci oldular, bir kac kere  hazirlik yapmayıp çekimlere geldigimiz icin Hakan hocayi kizdirsakta neseli ve bol ogrenmeli gecen bir 3 aydi.

Miraç Sinem TEKİN

Haber spikeri ve sunucu olmak icin basvuralacak doğru adres. Basladıgımdan beri eksiklerimi kapatarak ilerliyorum. Hakan bey tamamen kisiye ozel bir program yapıyor.  Iyiki bir spikerlik sunuculuk kursu yerine, Medya Koçu Hakan Öztürk ile bu yolculuğuma başlamışım. Farkındalığım her geçen gun daha da artıyor. Her derste yeni birseyler ögrenerek ilerliyorum. Bu meslekte başarılı olacağima inanıyorum. Tesekkürler Hakan Bey, Aslı Hanım ve Esra Hanım. Iyiki sizleri tanıdım. iyi ki varsınız. Sevgilerimle...

İlknur UZUN

Daha önceden farklı bir kurumda spikerlik eğitimi almış biri olarak söyleyebilirim ki, medya işine girmek isteyen kişilere gözüm kapalı tavsiye edebileceğim tek kişi Hakan Öztürk.. Daha önceki kurumda aldığım eğitimin gerçekten beni bu sektöre hazırlamadığını eksiklerimi hakan hocayla çalışmaya başladığımda daha iyi anladım.. Tamamen öğrencilerinin eksiklerine, neye ihtacları olduguna bakıp ve bu programda ilerleyerek kısa sürede çok fazla yol alan bir eğitmen. Kültürel anlamda, medya işi anlamında çok fazla bilgiye sahip olabildiğim eğlenirken öğrendiğim, benim eksiğim yanlışım doğrum, yapmam gereken noktalar ve konular üzerine gidilip tam anlamıyda beni bu sektöre hazırlayan kişi oldu Hakan Öztürk. Aslında daha önceden nekadar eksik bir eğitim aldığımı hakan hocayla çalışmaya başladığımda daha iyi anladım, 3 ayda hakan hocayla aldığım eğitimi daha uzun süre eğitim veren diğer kurumda almadım. İyiki hakan öztürk medya koçunu tercih etmişim.

Hakan İNAN

Spikerlik ve sunuculuk eğitimi almak üzere uzunca bir süredir arayış içerisindeydim. Bu eğitimi almak üzere her hafta Sivas'tan gidiş geliş yapmak zorundaydım. İlk başlarda gidip gelmenin çok zor olacağını düşünerek vazgeçmeyi düşündüm. Ancak Medya Koçum Hakan ÖZTÜRK'le yaptığım görüşmelerden sonra kararımı verdim ve her hafta Sivas'tan kursa devam etmeye karar kıldım.Bu kararsızlık döneminde vermiş olduğu yardımlarından dolayı teşekkürü bir borç biliyorum. Bu işin dışardan göründüğü gibi kolay olmadığını ve öğrenilmesi gereken birçok şeyin olduğunu Hakan ÖZTÜRK Medya Koçluğu Stüdyosunda öğrendim. Kurs boyunca her daim yardımını esirgemeyen ve bizlerle birebir ilgilenen saygıdeğer hocam Hakan ÖZTÜRK'e, ana kumandada bize şeflik yapan değerli Hocam Esra BARIK'a ve Türkçe öğretmeni olmama rağmen hala öğrenmem gereken çok şeyin olduğunu bana öğreten ve kendisinden çok şey öğrendiğim diksiyon hocam Aslıhan GÖKÇEN Hocama çok teşekkür ediyorum.
Spikerlik,sunuculuk adına bir arayış içerisindeyseniz ve şuanda bu yorumları okuyorsanız doğru yerdesiniz.

Nilgün ÖZEROL

Hayalim olan Spikerlik ve Sunuculuk Mesleğini yapabilmek adına en iyi eğitimi alabileceğim kursları detaylı bir şekilde araştırdım. Bu esnada hep karşıma çıkan Medya Koçu Hakan Öztürk ile ilgili olumlu görüşler ve bu alanda birçok kişiyi yetiştirmiş olmasıydı.., Ekrana kazandırdığı kişileri görmem ve  Hakan Bey'in uzun süreli tecrübesinin olması kendimi Hakan Öztürk İletişim ve Medya Koçluğu Stüdyosu'nda bulmamı sağladı.
Hakan Hoca'm ile yüzyüze görüşmemizdeki verdiği enerji ve eğitimle alakalı açıklayıcı bilgiler kursuna yazılmamı sağladı.  İlk başlarda tereddütle gelmiş olsam da şu anda Kursa başlayalı henüz iki hafta olmasına rağmen spikerlik ve sunuculuk eğitimi için doğru tercih yaptığımdan kesinlikle emin oldum. Hakan Hoca'mın ilk dersten itibaren yaklaşımı ve aktardığı bilgilerin bu yolda başarılı olacağımın bir göstergesi olarak görüyorum. Hiçbir spikerlik ve sunuculuk kursunun yapmadığı yoğun ve bireysel stüdyo çalışmaları, her türlü teçhizatın stüdyoda var olması ve bunları kullanılmasını öğrenmek eğitimim açısından çok büyük artı olduğunu düşünüyorum.  Hakan Hoca'm ile karşılaştığım ve  Hakan Öztürk İletişim ve Medya Koçluğu Stüdyosu'nda spikerlik ve sunuculuk eğitimi aldığım için son derece memnunum. Hakan Hoca'ma çok teşekkür ederim...

Yasemin KASİDECİOĞLU

Universitede radyo sinema televizyon egitimimi tamamladiktan sonra, kamera önünde kariyer yapmak istedigime karar verdim.  Bu konuda basarili olup olamayacagimdan, ses tonumdan ve diger bir cok ozelligimden emin degildim. Bir cok kisinin tavsiyesi uzerine Hakan Ozturk ile gorusmeye ve ondan bilgi almaya geldim. Tamamen profesyonel bir bakis acisiyla benimle konustu ve gercekci fikirlerini bildirdi daha sonra ise kisa bir deneme gerceklestirdik, boylelikle çalışmalara baslama karari verdik. 3 ay boyunca kendisinden diksiyondan kamera onu beden diline kadar her konuda buyuk destek ve egitim aldim, bu sayede kendime guvenim ayni zamanda da yeteneklerim gelisti. Hakan hoca buyuk bir disiplin icerisindeki calismalari ve ogretileriyle bana bu konuda basarili olabilecegimi gosterdi. Tum egitimlerde benimle ve tum ogrencileriyle birebir ilgilendi. Kamera önu ve spikerlik konusunda egitim almak isteyenlere tek tavsiyem Hakan Ozturk Medya Koclugu Merkezi ile iletisime gecmeleri, Hakan hoca ile tanismalari ve onun verdigi egitimlerle kendilerini gelistirmeleridir.

Dilara YÜKSEL

Hakan Öztürk Medya Koçluğu bana çok şey kattı. Öncelikle hayallerime bir adım daha yaklaşmamı sağladı ve mükemmel bir eğitim verdi. Spikerlik ve Sunuculuk isteyen herkesin mutlaka uğraması gereken bir adres.

Esra ERDOĞAN

Uzun zamandır yazmak istediğim düşüncelerimi paylaşmak istiyorum sizlerle..
Küçükken bana '' Büyüdüğünde ne olacaksın? '' sorusuna ; Edebiyat öğretmeni derdim . Ama zaman ilerledikçe insanda merak duygusu çoğalıyor. Tıpkı benim Haber Tv'ciliğine olan ilgim gibi...
Yaklaşık 3 ay önce Spiker olmak için çıktığım bu yolda ilk işim iyi bir kurs yeri bulmak oldu . İnanıyorum ki benim gibi medya sektöründe olmak isteyen , eğitim almak için bir kurum arayışı içine gireriz öncelikli olarak kaliteli olmasına, alacağımız eğitimin bize neler katabileceğini göz önünde bulundurarak karar vermeye çalışırız . Bu süreç o kadar zor geçer ki bu alanda bir çok eğitim merkeziyle görüşürüz . Hemen hemen aynı sözlerle karşılaşırız .
Bir çok şirket ''biz bir aileyiz" "ailemize hoşgeldiniz" "ailemize katılmak ister misiniz?" gibi cümleler kurar.. O kadar çok duymuşuzdur ki bu sözleri bütün özelliğini, büyüsünü kaybetmiştir sözler ..
Bende bir çok araştırma sonrasında adını sıkça duyduğum Hakan ÖZTÜRK ile tanıştım . Bugün ise 3 aylık eğitimimin sonuna geldim . Sizlere tüm samimiyetimle şu sözlerimi dile getirmek istiyorum ;
Pek çoğunuzunda bildiği gibi Hakan ÖZTÜRK mükemmel bir insan . Her türlü kişiye hitab edebilen, onların ruhuna işleyen, hayata bakış açılarını değiştiren, kişilerin kendine olan özgüvenini yükselten, bir eğitimciden çok bizlerle bir arkadaş bir dost olan bir insan.. Bir yaşam koçu, bir marka. Hakan hocanın dersleri çok keyiflidir. Ama ondan öğreneceğiniz çok şey var . Daha fazlasını yaşayın ve görün diyorum :)
Sizlere bahsetmek istediğim bir diğer isim ise Aslıhan GÖKÇEN . Eğitim boyunca yanımızda olan diksiyon hocamız . Kendisi hayata sevgi ile bakar . Tek kelimeyle harika bir insan . Sizlere tavsiyem kendisi ile muhabbet ederken sözcüklerinden çok altında yatan anlamlara dikkat etmeniz :)
Eğer siz de üstün saygınlığa sahip bir kurum arayışı içindeyseniz, Hakan Öztürk Medya Eğitim Koçluğu almış olabileceğiniz en iyi karar olacaktır. Ben çok fazla söze gerek olduğunu düşünmüyorum Hakan ÖZTÜRK ' den eğitim almak anlatılamaz sadece yaşanması gerekır diye düşünüyorum herşey gönlünüzce olsun .. Hayatım boyunca iyi ki tanımışım diyebileceğim 2 güzel insan .
Harika geçen 3 ay için Hakan hocama ve Aslıhan hocama teşekkürlerimi sunuyorum . 3 ay bu kadar satıra zor sığsa da yazıldı işte birazı :)

Sizlere en derin saygılarımla

Hatice Meryem AKOVALI

Spikerlik ve Sunuculuk konusunda eğitim almaya karar verdiğimde geniş kampsamlı bir araştırma yaptım. Araştırmalarımın netincesinde Medya Koçu Hakan Öztürk'ün bu işi gerçekten hakkını vererek yaptığı kanısına vardım. Daha sonra kendisiyle telefonda görüşerek spikerlik ve sunuculuk eğitimi almak istediğimi söyledim ve belli zaman sonra stüdyosuna gidip yüzyüze görüştüm. Bu görüşmeyle birlikte de aklımda ki tüm soru işaretleri cevaplanmış oldu ve kursta eğitim almaya başladım. Gerek Hakan Hoca'm olsun gerekse birlikte çalıştığı ekip arkadaşları olsun her biri alanlarında uzmanlaşmış ve disiplin sahibi kimseler. Çalışmalarım hala devam etmekte daha şimdiden birçok noktada bilgi sahibi olmaya başladım fakat bireysel eğitim veren, kişilerin eksikleri doğrultusunda çalıştıran Hakan Hoca ve arkadaşlarından şüphesiz öğrenilecek çok şey var. Spikerlik, sunuculuk ve diksiyon alanında uzman kimselerden eğitim almak isteyen herkesin Hakan Öztürk ile en azından görüşüp ondan sonra karar vermelerini öneririm...

Eren BİBER

İstediğim alanda çalışmak için en iyi başlangıcı yapmayı düşünüyordum, bu yüzden en iyi eğitimi almam gerektiğini fark ettim. Uzun bir süre araştırdıkdan sonra ve eski öğrencileriylede konuştukdan sonra Hakan hocanın bu alanda en iyi eğitmen olduğunu düşündüm. Eğitimimden sonrada fark ettimki bir ders ortamını eğlenceli bir şekle getirerek  daha kolay öğrenmemizi sağlayan ve spikerlik sunuculuk alanında eğitim almak ve bu mesleği yapmak isteyenlerin kesinlikle eğitim alması gereken bir isim Hakan ÖZTÜRK :)

Sinan ÖZSOY

Kapıdan girer girmez güler yüzle karşılayan bir hocanız/medya koçunuz olsun istiyorsanız ve kesinlikle spikerlik ve sunuculuk kurslarında bulamayacağınız bir eğitim süreci geçirip spikerlik ve sunuculuk mesleğine dair olan tüm ayrıntıları size özel bireysel ders mahiyetinde derslerde fazlasıyla veren, sizi analiz edip doğru yönlendirecek, etüt çalışmaları ile bunu destekleyen, diksiyon, artikülasyon çalışmalarında müthiş eğleneceğiniz, yeni arkadaşlar edinebileceğiniz ve her an her şeyi rahatlıkla sorabileceğiniz, size haftada minimum 3-4 saatini ayıracak ve birebir iletişim halinde olabileceğiniz bir hocanız/medya koçunuz olsun istiyorsanız eğer Hakan Hoca ve akademisi tam size göre bir yer. Kursa başlamadan önce ki ben ile şimdiki ben arasındaki farkı bariz görebiliyor ve gün geçtikçe geliştiğimi rahatlıkla fark edebiliyorum. Kamera karşısına ilk defa geçen ürkek birisi olarak gelirsiniz ve o sihirli cama dost bir profesyonel spiker ve sunucu adayı olarak çıkarsınız :)
Tüm bunların yanı sıra profesyonel stüdyo ortamını yaşayarak öğrenmek istiyorsanız, çekimlerdeki o havayı solumak istiyorsanız, tenefüslerde Hakan Hoca ile kahve içerken sohbet etmek istiyorsanız, aldığınız eğitimin yanı sıra kurs bittikten sonra da destek almak, kapısını çaldığınızda sizi aileden birisi olarak karşılayan hocanızla iki kelam edip egzersiz yapmak istiyorsanız tüm bunların adresi ve muhatabı Medya Koçu Hakan ÖZTÜRK. Kendisine tüm verdiği emeklerden ötürü sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Medya Sektöründe duayen bir kişiden eğitim almış olmak, marka bir akademiden mezun olup hayata devam etmek ve desteğini her zaman yanımda hissedeceğim bir hocamın olması yeter de artar bile. Gerisi kısmet ve aldıklarınızı ne kadar özümseyip hayata geçireceğinize bağlı...

Melis Hazal KARAGÖZ

Önceden başka bir spikerlik ve sunuculuk eğitimi veren akademiden eğitim almıştım bu yüzden Hakan Öztürk Medya Koçluğu'nun farkını anlamam benim için daha kolay oldu. Gerek size ayırdıkları vakit olsun, gerekse gösterdikleri teknikler olsun yeterince tatmin edici. Uzun saatler bireysel odaklı çalışmalar yapılıyor. Bu da eksiklerinizi görerek eksikler üzerine çalışma fırsatı sağlıyor. Eskiden aldığım dört aylık eğitim sürecinde görmediğim fakat Hakan Öztürk Medya Koçluğu'nda bir aylık bir sürede bile öğrendiğim çok şey oldu. Son dakika çalışmaları, vtr-dsf çalışmaları olsun, canlı yayın uygulamaları olsun, ulusal bir kanalda çalışmaya başladığımda yeterli donanıma sahip olarak buradan çıkıyor olmanın keyfini yaşayacağım. Kendi gayretinizle birleştiğinde kusursuz bir spikerlik ve sunuculuk eğitimi alma şansı oluyor elinizde. Hiç çekinmeden tavsiye edebileceğim, kaliteli bir eğitim için teşekkürlerimi sunuyorum.

Elif ERDOĞAN

Çocukken hep spiker olmak isterdim. Haber seyrederken onların davranışlarını da inceler ve sonra sesli kitap okuyarak onları taklit etmeye çalışırdım. Bir gün bu hayalimi gerçekleştirmeye karar verdim ve internetten yaptığım araştırmalar neticesinde sektöre birçok öğrenci kazandıran, alanında uzman olan Hakan ÖZTÜRK'ü buldum ve hemen kendisini arayıp randevu talep ettim. Görüşmeye gittiğim gün beni gayet güler yüzle ve samimi bir şekilde karşıladı. Bana bu meslekle ilgili nasıl bir yol izlenmesi gerktiğini, nasıl çalışmalar yapılacağını uzun uzun açıkladı ve kayıt oldum. Artık Hakan ÖZTÜRK'ün şanslı öğrencilerinden biriyim. Beni bu yolda en iyi şekilde yürütebilecek kişinin o olduğuna karar verdim. Disiplinli, düzenli ve birebir çalışmalar sayesinde kendimi tanımaya başladım, pekçok eksiğimin olduğunu farkettim ve bu eksiklerimi profesyonel kişiler aracılığıyla tamamlamaya çalıştım. Çalışmalarımı bitireli yaklaşık altı ay oldu ve çok memnunum. Okulum dolayısı ile kısa bir ara vermeme karşın Hakan Hoca'm döndüğümde yine bana yardımcı oldu. İyiki hayallerimin peşinden koştum ve eğer spikerlik mesleğini gerçekten yapmak istiyorsanız kesinlikle Hakan Öztürk Medya Koçluğu'nun kapısını çalmalısınız, oradaki çalışmalara katılmalısınız. Hakan ÖZTÜRK ve Aslıhan GÖKÇEN Hocalar'ıma saygılarımı sunuyor ve onlara çok teşekkür ediyorum.

Merve ATEŞ

Bursa'da oturan biri olarak, şehrimizde çok fazla kurs olmadığı için Spikerlik ve Sunuculuk konusunda eğitim almak üzere genel bir araştırmaya girdim.  Uzunca bir zaman internet üzerinde yaptığım araştırmalar neticesinde Hakan Hoca'nın internet sitesine rastladım. Sonrasında sosyal medya üzerinden takip etmeye de başladım. Bu işi çok istediğim için yapılan çalışmalar çok hoşuma gidiyordu. 2 sene kendisini ve çalışmalarını takip ettim. Bu süre zarfında başka spikerlik ve sunuculuk kurslarını da inceleme ve takip etme fırsatım oldu. Ancak gerek forumlarda ki yorumlar gerek çalışmalar ve gerek kendisi ile birebir mesajlaşmam, aldığım cevaplar beni İletişim ve Medya Koçu Hakan ÖZTÜRK yönününde tamamen ikna etti. 2 yıl kadar uzun bir süre bekledikten sonra okulumun bitmesini de fırsat bilerek gelip kendisi ile tanıştım. Durumumu değerlendirip bireysel bir çalışma yönünde planlar çıkarttı ve eğitimlere başladık. Şu anda henüz devam ediyorum ve eğitimlerden çok memnunum. İyiki bu yönde karar vermişim. Eğitimlerimiz birebir ve tamamen eksiklerimiz yönünde oluyor. Hakan Hoca bu konuda çok iyi. :)

Duygu DUMAN

Hakan Öztürk Medya Koçluğu hayatımda yaptığım en iyi seçimlerden biri diyebilirim...
Hakan Öztürk ve ekibi şahane insanlar. Doğru adres,gerçek uygulamalı çalışma! Burada okuma-yazma bilmeyenlerin bile spiker ve sunucu yapılabileceğini düşünüyorum desem abartmış olmam!!! :) Tatlı-sert sözlerinin yanı sıra öğrencilerinin ne zaman susadığını bile anlayabilen kaç hoca var acaba?... Mutlaka vardır ama benim tanıdığım tek örnek Hakan Hoca diyebilirim. Her şey için size çok müteşekkirim Hakan Hoca'm! İyiki varsınız. İyiki sizin öğrencinizim... :)

Ebru KUTLU

Spikerlik kursu arayışına başladığımda internette bir sürü kursun arasından bana Hakan Öztürk Medya Koçluğu'nu seçtiren sebep diğerlerin farklı bir spikerlik ve sunuculuk eğitimi içeriğine sahip olmasıydı. Kısa bir telefon görüşmesinin ardından kendimi Medya Koçu Hakan Özrtürk'ün yanında buldum.
Herkes gibi benimde kafamda bir sürü soru işaretleri ile doluydu. Öncelikle durumumu tespit edip ne yapmak istediğim üzerine konuşup bir yol haritası belirledik. Sonra diksiyon duruş ve nefes teknikleri ile çalışmalar başladı. Tüm eğitim boyunca hergün çekim yapıldı. Hatalarımızın tek tek üzerinde durulup düzeltinceye kadar tekrarlandı. Saçımızdan makyajımıza kadar tüm detaylar ile ilgili bize bilgi verildi. İlk başladığım gün ile bugünki halim arasındaki farkı yaratmama yardımcı oldukları için Hakan Öztürk ve Ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederim. Hakan Öztürk, işini severek yapan titiz bir eğitmen olduğu için ondan mezun olan öğrencilerin çoğu şu an ekranlarda spikerlik ve sunuculuk yapıyor.
Şuan bu yazıyı okuyor ve karar vermeye çalışıyorsanız doğru adrestesiniz. :)

Burçak KEKLİK

Hem spikerlik ve sunuculuk eğitimi almak istemem hem de İletişim ve Medya Koçu Hakan Öztürk ile tanışmam çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşti. Aslında spikerlik ve sunuculuk eğitimi almayı bir süredir istiyordum fakat kalabalık sınıflar içerisinde eğitim almak bu meslek için bana göre değildi, daha ilgili daha özverili bir kişi lazımdı. İnternet üzerinden yine bir araştırma yaptığım sıralarda rastladım Medya Koçu Hakan Öztürk'e, hemen telefon ettim ve bana tecrübesiyle beraber spikerlik ve sunuculuk eğitimi hakkındaki her şeyi çok kısa sürede anlattı, sonrasında bir görüşme ayarladık ve işine olan ilgisinin beni etkilemesiyle kaydımı yaptırdım. Sadece bana özel oluşturulan bireysel çalışmalarımı çok kısa bir süre içerisinde tamamladım. Oldukça memnun kaldığımı belirterek bu mesleği yapmak isteyen spiker ve sunucu adaylarına Medya Koçu Hakan Öztürk'ü herkese şiddetle tavsiye ediyorum ve şimdiden başarılar diliyorum... :)

Murat OMAY

Uzun zamandır haber spikerliği ve spor spikerliği meslekleri ile ilgili birkaç spikerlik ve sunuculuk kursu arayışı içerisindeydim. İstanbul'da tanınmış birkaç spikerlik ve sunuculuk kursu ile temasa geçmiştim ve herbirinden karar verici nitelikte bilgiler temin ediyordum. Medya Koçluğu kavramını internetten ilk gördüğümde belirgin bir merak uyandı diyebilirim. Hedefim bu meslek doğrultusunda olduğu için bunun daha profesyonel bir spikerlik ve sunuculuk eğitim süreci olması gerekiyordu. Bir Medya Koçluğu Stüdyosunda birebir ve kişiye özel olarak kaliteli bir eğitim süreci benim için çok daha verimli olacaktı. Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu'nda bu eğitimin verilebileceğini düşünüyordum ve hiç vakit kaybetmeden Hakan Öztürk ile telefonda görüşüp bir ön bilgi aldım. Aktardıkları gayet mantıklı sistematik süreçleri içeriyordu. Benim de 15-20 kişilik kalabalık bir spikerlik ve sunuculuk kursundan ziyade birebir kaliteli ve profesyonel eğitim alacağım böyle bir profesyonel stüdyo ve eğitimciye ihtiyacım vardı.
Spikerlik ve sunuculuk eğitimime başlarken eksiklerim tespit edildi ve bu eksik yönler doğrultusunda çalışmalarıma devam ettim. Bu arada benim en büyük eksiğim de normal bir insandan cok daha hızlı konuşuyor olmamdı. Hakan Hoca'm bunun spikerlik ve sunuculuk için olmaması gereken bir durum olduğunu iletti. Bu bağlamda konuşmamın ve sunumumun daha tane tane ve anlaşılır bir şekilde olması yönünde beni eğitti. Gösterdiği yöntemler sayesinde sadece 2-3 hafta içerisinde istenilen düzeye ulaştım. Bu spikerlik ve sunuculuk eğitimi sürecinde bol bol pratik yapabilme imkanım oldu. Her hafta Kocaeli'den sabahları stüdyoya gelmekteydim ama buna rağmen kaliteli ve profesyonel eğitim alıyor olmamın vermiş olduğu azim Hakan Hoca'mızın ilgisi ve desteğiyle her geçen gün büyüyordu. Başlangıçtan itibaren bize destek olan Hakan Öztürk ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarken, diğer spiker ve sunucu adaylarına da Hakan Öztürk ile tanışmalarını ve fikir almalarını tavsiye ediyorum.

İlayda İNAL

Spikerlik ve sunuculuk alanında internette yaptığım kurs araştırmalarından sonra, bireysel medya koçluğu çalışmalarının daha verimli olacağını düşünerek Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu'na başlamaya karar verdim. Daha ilk çalışmada bireysel medya koçluğunun faydalarını farkettim. Medya'nın herhangi bir dalında kariyer sahibi olmak isteyen herkes, donanım sahibi olmanıza yönelik, kapsamlı ve uygulamalı çalışma amacını taşıyan medya koçluğu sistemine bir şans vermeli. Hedefinize en kısa zamanda ulaşmanıza yönelik size özel düzenlenen program sayesinde, Hakan Öztürk Bireysel Medya Koçluğunu tercih ederek ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı göreceksiniz.

Ömer BİLEN

Çocukluğumdan beri spikerlik ve seslendirme ile ilgili hep bir tutkum vardı. Hatta iş yerim bir kamu kurumu, gelen vatandaşlarımız bile artık bu duruma alıştı!!! :) Yani hep bariton bir sesle onları karşılamam ve yardımcı olmama onlar da alıştı... Bütün arkadaşlarım ve değerli eşim hep bir spikerlik ve sunuculuk kursuna gitmem için beni fişekliyordu. Bende yıllardır kurslara gittiğim için sınıf ortamını bildiğimden hevesim kaçıyor ve sıkılıyordum. Bir arkadaşımın tayini çıkmıştı.  Vedalaşırken bana; ''Kardeşim kendini harcıyorsun, senin insanlara seslenmen gerek. O tarz bir iş yapmalısın." dedi. Aklıma giren bu cümle içimdeki bu işe olan sevgi ateşini körükledi. İnternette dolaşırken, açıkçası tesadüfi bir şekilde karşıma çıkan'' spiker fabrikatörü '' isimli yazıyı gördüm ve çok değil, kısa bir araştırma sonrası kendimi Medya ve İletişim Koçu Hakan Öztürk Hoca'mın yanında buldum. Ben ki; "İnsanları gördüğüm anda hızlı bir şekilde analiz ederim." diye kendimi öveyim... :) Daha ilk görüşmemizde bu arada yanımda eşimde vardı. Hakan Öztürk Hoca'mla tanıştık ve anlaştık iş orada bitti...Tavsiyem odur ki; spikerlik ve sunuculuk mesleğine ilgisi olan arkadaşlarımızın değerlendirmelidirler. Hakan Hoca'mın samimiyeti, işine olan hakimliği ve disiplini benim tercihimde de etken oldu. Spiker ve sunucu adaylarına: "Siz de hiç düşünmeyin." diyorum.  Muvaffak olmak dileğiyle...

Murat DEMİRBAŞ

Benim için hayatta hayatta en korkutucu şey yanlış seçimler yapıp zaman kaybı yaşamak olmuştur!!! Hakan Öztürk Medya ve İletişim Koçluğu'na adım attığım ilk andan itibaren profesyonelce hazırlanıp kurgulanmış stüdyo bana zaman kaybı yaşamayacağımı resmen bağırıyordu. Zaman geçtikçe gördüğüm ilgi alaka ve yapılan çalışmalar bu konuda daha da rahatlamama neden oldu. Hakan Öztürk Hoca'dan cok bir ağabey... Eğer ekran önü gibi düşünceleriniz var ise çok düşünmenize gerek yok. Kadıköy'e bir uğrayın derim. :)

Uğur Mehmet AKBULUT

Merhaba,
Çok uzun zaman Spikerlik ve Sunuculuk Eğitimi alabileceğim ciddi bir müessese aradım. Sonunda Hakan Öztürk İletişim ve Medya Koçluğu Stüdyo'su ile karşılaşabilme şansını bulabildim. Herşeyden önce bu kişiye özel ve her insanın farklı yeteneklerini ortaya çıkarabilen, kişinin açmazlarını ortaya çıkarabilen gerçek bir eğitim merkezi. Hakan ÖZTÜRK, sadece iyi bir eğitmen değil aynı zamanda insan psikolojisinden de çok çok iyi anlayan inanılmaz bir insan. Son derece mütevazi ve naif. Kendisiyle kısa süre içinde kaynaştık ve çok şey öğrendim. Aynı zamanda beraber çalıştığı ekip arkadaşlarıda bize çok yardımcı oldular. Özetle çok kaliteli ve içime sinen bir süreç sonucunda sonra çalışmalarımı tamamladım. Bu işe başlamak isteyen yeni arkadaşlarımıza kesinlikle HAKAN ÖZTÜRK İLETİŞİM VE MEDYA KOÇLUĞU Stüdyosunda Hakan Hoca ile görüşmelerini tavsiye ediyorum. Bana bu imkanı verdikleri için ve böyle kaliteli bir çalışma imkanı sağladıkları için çok ama çok teşekkür ediyorum. Onlar sayesinde kendimde hiç bilmediğim yeteneklerimi ve hangi noktalardayken hangi noktalara gelebileceğimi farkettim ,öğrendim. Başladığım günle bugün arasında çok ciddi farklar var ve bu beni çok mutlu ediyor. Teşekkürü ve takdirlerimi bildirmeyi bir borç bilirim.
Sevgi ve Saygılarımla...

İlknur KANTAŞ

Merhaba,

Hakan Öztürk Medya Koçluğu'nun profesyonel stüdyolarında spikerlik ve sunuculuk çalışmalarına Konya'nın Ereğli İlçesinden katılıyorum. Amatör olarak yerel bir tv de haber spikeriydim. Başka bir mesleği icra edemeyeceğimi düşünerek attığım doğru adım ve isabetli bir kararla Hakan ÖZTÜRK ve ekibinden profesyonel bir yardım almaya başladım. Öyle ki, profesyonel yardıma çok ihtiyacım olduğunu biliyordum. Bu anlamda Hakan ÖZTÜRK ile tanışmış olmaktan dolayı kendimi çok ama çok şanslı hissediyorum.

Neden Hakan Öztürk Medya Koçluğu?...

"Spikerlik ve Sunuculuk Eğitimleri" ile ilgili araştırmalarımda kalabalık bir sınıf ortamından ziyade burada birebir çalışmalar yapılıyor olması dikkatimi çekti. Hakan ÖZTÜRK'ü aradım. Gayet mütevazi bir ses tonuyla karşıladı ve yoğun olmasına rağmen spikerlik ve sunuculuk çalışmaları hakkında bilgilendirmek için bana telefonda zaman ayırdı. Beni Medya Koçluğu hakkında bilgilendirirken, kendisiyle görüşmek ve spikerlik-sunuculuk çalışmalarına katılmak istediğimi belirttim. Randevu aldım ve randevu günü Konya'nın Ereğli ilçesinden çıkıp İstanbul'a geldim. Hakan ÖZTÜRK, beni güler yüzle karşıladı ve çalışmalar hakkında enine boyuna tüm detayları paylaştı. Medya Koçu Hakan Öztürk'ten ve ekibi ile çalışmaya başladım. Buraya ilk geldiğim günü hatırlıyorum da , ürkek,özgüveni kırılmış,hayalleri olan ama nasıl olsa ulaşamam diyerek kendine inanmayan İlknur,  şimdi inanılmaz derecede kararlı bir İlknur oldu. Bu da Hakan ÖZTÜRK ve ekibinin farkıdır. Bu değişime kendim bile inanamıyorum. Ayrıca: Hakan ÖZTÜRK ve ekibinin ne kadar özverili bir şekilde birebir çalışmalarıyla ne denli samimi bir çabanın içinde olduklarını da gözlemlerken, doğru bir karar vermiş olmanın da huzurunu yaşıyorum.
Amacım: Hakan Öztürk Medya Koçluğu'nun benim üzerimdeki emeği karşısında gurur duyacağı başarılı bir Haber Spikeri olarak profesyonel anlamda bu mesleği en güzel şekilde icra etmektir.
Hakan ÖZTÜRK ve ekibi, iyi ki varsınız... Emeğinize ve Yüreğinize sağlık. Konya'dan İstanbul'a spikerlik ve sunuculuk alanında kendini geliştirmek için gelen biri olarak söylemek istediğim tek şey: Spikerlik ve Sunucu olmayı istiyorsanız, Hakan ÖZTÜRK ile görüşmeden kesinlikle karar vermeyin!!! 

Maryna HAZNEDAR

Merhaba,
Ukraynalı'yım ve Türkiye'de yaşıyorum. "Türkiye'de ne yapabilirim?" diye düşündüm ve ''Sevdiğin işi yapacaksın.'' dedim kendi kendime. Sunuculuk yapmaya karar verdim. Spikerlik ve sunuculuk eğitimi almadan ve yabancı ülkede yaşarken bu nasıl olabilirdi?... Cevabımı internette buldum! Çok uzun araştırmalardan sonra Hakan ÖZTÜRK'e gitmeye karar verdim. Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüydosu'nda bireysel çalışmalar çok yoğun ve çok zor oluyor  ama etkisi da çok büyük! Ben Hakan Hoca'ya, Ender Hoca'ya ve Aslıhan Hoca'ya çok teşekkür etmek istiyorum. Onlarla çalıştıktan sonra öz güvenim yükseldi. Artık sevdiğim ve istediğim meslekle meşgul olabilirim. Kısa süre içinde medya sektöründeki bütün alanlarında ilgili bilgi edindim, diksiyonum daha düzgün oldu ve iletişim kabiliyetim çok yükseldi.
Özetle: Eğer sizin de benim gibi medya sektörüne adım atmaya niyetiniz varsa ve boşuna paranızı ve vaktinizi harcamak istemiyorsanız mutlaka Hakan ÖZTÜRK ile tanışmalısınız...

Sevcan AYVAZ

Merhaba,

Profesyonel cihazlar ve deneyimli uzmanlar eşliğinde çok verimli bir spikerlik ve sunuculuk çalışma dönemi geçirdim. Kişiye özel program hazırlandığı ve bireysel çalışmaların yapıldığı böyle bir profesyonel stüdyoda yer almaktan dolayı çok mutluyum. Hakan ÖZTÜRK'le çalışmak hayatımın dönüm noktası oldu. Medya sektöründe sağlam adımlarla ilerlemek isteyen herkes buraya gelmeli... :)

Fatma TİRYAKİ

İnternet üzerinden hakkında bilgi topladım ve Hakan ÖZTÜRK Hoca'mızdan randevu aldım. Spiker ve Sunucu olabilmem için gereken diksiyondan duruşa kadar gerekli mesleki eksikliklerimi belirledik. Yaklaşık iki aydır Hakan ve Ender Hocalarımla çalışıyorum. Eğlenerek bu kadar güzel vakit geçirerek çalışmalar yapacağımı düşünmemiştim. Kısa sürede çok fazla gelişme kaydettim. Eminim ki doğru yerdeyim. Hocalarıma şimdiden çok teşekkür ederim... 

Miray KOCABIÇAK

Merhaba,

Eğer medya sektörüne sağlam bir adım atmak istiyorsanız kesinlikle en doğru ve en donanımlı adres, Hakan Öztürk İletişim ve Medya Koçluğu Stüdyosu! Bursa'da ikamet eden biri olarak spikerlik ve sunuculuk için en doğru kararı vermek istiyordum ki yaptığım uzun araştırmalar neticesinde Hakan Öztürk İletişim ve Medya Koçluğu Stüdyosu'nda buldum kendimi. Hakan ÖZTÜRK ile daha ilk görüşmemde gerek samimiyetiyle, gerekse de açık sözlülüğüyle en doğru yerde olduğumu anladım. Bursa'dan gelişlerim büyük bir mutluluk veriyordu çünkü sizi her defasında güleryüzü ve sıcacık samimiyetiyle karşılayan bir Medya Koçunuz ve ekibi bulunuyor karşınızda. Hakan ÖZTÜRK Hoca'mın, her spiker ve sunucu adayına kendi eksiklerine göre oluşturduğu bireysel çalışmalar ve tam donanımlı profesyonel stüdyolarında gerçekleştirilen birebir çalışmalar sonunda medya sektöründe yer almak için her anlamda hazır oluyorsunuz. Hakan ÖZTÜRK ve ekip arkadaşlarının güçlü bir donanımla sizlere kazandırmış olduğu bilgi ve beceri ile kendinizden emin adımlarla ilerleyip, yönünüzü rahatlıkla belirleyebilecek düzeyde oluyorsunuz. Hayatımda vermiş olduğum en doğru ve en isabetli kararlardan bir tanesiydi Hakan Öztürk İletişim ve Medya Koçluğu Stüdyosu'nu tercih etmek. Hakan ÖZTÜRK Hoca'm iyi ki varsınız, iyi ki tanımışım sizleri... Verdiğiniz tüm emekler için çok teşekkür ederim... Medya sektöründe çalışmak isteyen ve bu alanda verilen çalışmaları en doğru ve en başarılı adreste almak isteyenlere de tek tavsiyem: Hiç zaman kaybetmeden Hakan ÖZTÜRK ile tanışmaları ve bu yolda birlikte yol almaları olacaktır...

Süleyhan AVŞAR

Uzun soluklu bir araştırmanın ardından bulduk Hakan ÖZTÜRK'ü, sonrasında hemen bir randevu aldık. Başta korkularım vardı fakat ilk karşılaşmadan itibaren bunlar birer birer kayboldu. Olumsuz bir yönünü dile getireyim diyorum ama canı gönülden söylüyorum ki tek bir yön bulamıyorum! "Bireysel Çalışma" diyoruz ama burası tamamen samimiyetin ön planda olduğu aile yuvası... Yine ilk başta kendimde gördüğüm eksiklikler beni çok korkutmuştu. Aşamayacağımı düşündüğüm çok şey vardı. Bugün çalışmalarımı tamamlamışken düşünüyorum ve diyorum ki: Geldiğim noktanın en büyük sahibi Hakan Öztürk Medya Koçluğu ailesi!


Burası maddiyat odaklı tuzak yuvaları değil. Burası tamamen maneviyat, eğitim, sabır, teşvik, gelişim odaklı. Tamamen titizlik, sabır, olmayanın olana kadar üzerinde durma gibi destekcilikle beraber diksiyon, canlı yayın pratiği, binlerce kez sunum yapma olanağını sunuyor. Yapılan çalışmalar bir kenara, tecrübelerden, hayat kurtaracak tavsiyelerden de yararlanma fırsatı buluyorsunuz. Bugün, "doğru tercih yapmışım" diyen biri olarak spikerlik ve sunuculuk yapmak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Gönlü bu meslekten geçen herkesin, yolu buradan geçmeden gitmesin! Hakan Öztürk Medya Koçluğu ekibine de çok teşekkürlerimi sunuyorum, iyi ki varsınız!

İdil ERİN

Spikerlik hep istediğim bir meslekti, gazetecilik okuyordum fakat bunu bir şekilde pratiğe dökmek ve spikerlik yolunda iyi bir eğitim alıp kendimi geliştirebilmek istedim. Bu düşünce aklımın bir köşesinde bir yıl boyunca vardı ve bir yıl boyunca hep araştırmalar yaptım. İnternet üzerinden, özel görüşmelerle, eğitim veren yerlerle bir çok bilgi edindim ve fikir sahibi oldum. Bütün bunlar sonucunda Hakan Öztürk Medya Koçluğu'nda karar kıldım. Gittiğim ilk günden beri de bu kararımın doğruluğundan hep emin oldum. Her şeyden önemlisi bu yolda önemli olan şeylerden birisinin pratik yapabilmek olduğuna inanıyorum çünkü insan bir işi ne kadar çok pratiğe dökerse artık o işe alışır, zor durumlarda ne yapabileceğini bilir, vermesi gereken tepkileri bilir, işi tanır ve anlar. Hakan Öztürk Medya Koçluğu da bana en çok bu avantajı sağladı, eksiklerimi görüp düzeltebilme fırsatı sundu. "Eksiklerimi görüp düzeltme fırsatı" kısmı da çok önemli çünkü bir insan size: "Sen kelimeleri çok uzatıyorsun biraz dikkat et." derse dikkat etmeye çalışır düzeltebilirsiniz belki ama kendinizi izleyip kendi hatanızı kendiniz görüp düzeltmeniz kadar etkili olmaz! Ben burda kendimi çokça izleme fırsatı bulup hatalarımı fark ettim ve bu işin uzmanları tarafındanda doğrularını öğrenip düzeltmeye çalıştım. Yalnızca medya alanında çalışma fırsatı bulmak için değil hayatımın her alanında özellikle iletişim adına, sosyal hayat adına bana yardımcı olacak şeyler öğrendim. Hiçbir aksama yaşamadan, hep güler yüzle karşılandığım, sorularımın cevaplarını bulabildiğim, kendimi geliştirebildiğim mükemmel bir fırsat oldu benim için. :)

Anıl DELGEN

Hakan Özturk İletisim ve Medya Koçluğu'nda bireysel düzeyde verilen çalışmalarla beraber bana çok fazla değer katacağı için tercih ettim. Şu an aldığım çalışmaların benim ne kadar doğru bir karar verdiğimin göstergesi olduğunu düşünüyorum. Spikerlik ve Sunuculuk hayali olan herkesin bu platforma kesinlikle gelmeleri gerektiğini düşünüyorum.

Pınar AŞA KÜÇÜKKAHRAMAN

Diksiyon, İletişim ve Beden Dilinin gerek iş, gerekse özel yaşamda önemini anladığım andan itibaren kendimi geliştirme yoluna girdim. Uzun süren, Doğru ve Etkili Konuşma Eğitimlerimden sonra kendimi bir çok organizasyonda sunuculuk yaparken buldum. Mesleği çok sevdim. Spikerlik ve Sunuculuk konusunda profesyonel bir eğitim almak istedim. Bu alanda farklı bir kurumda kursa başladım. Grupların kalabalık olmasından kaynaklı, stüdyoda yeteri kadar uygulama yapamıyor oluşum, eğitmenlerin birebir ilgilenemiyor oluşu gibi nedenlerle mesleki anlamda kendime bir şey katamadığımı gördüm. Mesleği seviyor oluşumdan kaynaklı yeteneğimin üzerine gitmek isterken, Hakan ÖZTÜRK ile tanıştım. Stüdyo uygulamasının ardından eksiklerim doğrultusunda yetenek yönetimimi yaparak, benim için oluşturduğu programa çok inandım. Böylece vakit kaybetmeden mesleki gelişimime katkıda bulunacaktım. Aldığım birebir özel çalışmalar, pratiğe dayalı yoğun stüdyo çalışmalarım neticesinde; değerli Hakan ÖZTÜRK, Ender ÖNSEN, Aslıhan GÖKÇEN Hocalarımıza ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim. Sizlerle çalışmak çok keyifliydi, eğlenerek çok şey öğrendim. Sektörle ilgili her daim fikir alabileceğim bir Medya Koçu ile çalışmak (bütün çalışmalar bitse dahi) bana çok şey kattı. Bu mesleğe gönül veren herkese Hakan ÖZTÜRK Medya Koçluğu Stüdyosu'na mutlaka uğramalarını tavsiye ederim...

Kübra EMİR

Spikerlik Kursu arayışı içerisindeydim. İnternetten yaptığım araştırmalar sonucunda medya sektörünün en iyisi olarak görünen Hakan Öztürk Medya ve İletişim Koçluğu ile tanıştım. Ön görüşme sonucunda kaydolmaya karar verdim . Çok doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum. Gerçekten Hakan Bey ve Ender Bey son derece sabırla, özenle hepimizle tek tek ilgilenip eksiklerimizi tamamlamamızı sağladılar ve bizi en iyi bir biçimde hazırladılar. Kısacası: Hakan Bey olduğundan da fazla emek veriyor öğrencilerine. Bundan sonrası artık sizin çabanıza kalıyor. Ayrıca profesyonel teknik donanımları vasıtasıyla da sıradan bir kursa  göre çok çok daha fazla verim alınacağını düşünüyorum. Spikerlik ve Sunuculuk mesleklerini yapmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Deniz DİNÇ

Eğer disiplini ve kusursuz bir şekilde yönlendirilip, iyi bir spiker  ve sunucu olmak istiyorsanız; Tek adresiniz Hakan Öztürk Medya Koçluğu olmalı! Çünkü; Hakan Hoca'm, birebir spikerlik ve sunuculuk çalışmaları ile sizi medya sektörüne en iyi şekilde hazırlıyor. :)

Bakihan YILMAZ

Merhabalar,
İnternetten yaptığım araştırmalar sonucunda Medya ve iletişim Koçu Hakan ÖZTÜRK ile tanışma imkanım oldu. İlk başta benimde çoğu kişi gibi endişelerim vardı ama şimdi yapılan profesyonel çalışmalar ve karşılaştığım deneyim sayesinde endişelerim ortadan kalktı.
Arkadaşlar da yorumlarında hemen hemen aynı şeylerden bahsetmişler. Ben de gerçekten kendini spikerlik ve sunuculuk alanında geliştirmek isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Müge KANDEMİR

Merhaba,

Spikerlik eğitimi almak için sıradan bir kurstan daha öte bir şeye ihtiyacım vardı. Özel ders araştırması yaparken HAKAN ÖZTÜRK MEDYA KOÇLUĞU STÜDYOSU ile karşılaştım. Bu özel dersten daha öte bir şey olacaktı çünkü; özel ders alırken, bir yandanda stüdyo deneyimi kazanmış olacaktım. Vakit kaybetmeden Hakan ÖZTÜRK'le tanışmaya gittim. İlk görüşmemizde iyi bir program alacağımı hissetmiştim ve tam da hissetiğim gibi oldu. Bana özel birebir çalışmalar sayesinde spikerlik ve sunuculuk alanında çok iyi bir program aldım. Bu program süresince hep sıcak ve samimi bir şekilde karşılandım. Her dersim verimle ve keyifli geçti. Kendimi şanslı hissediyorum. Bu süreçte beni destekleyen ve en iyi eğitimi almamı sağlayan Hakan ÖZTÜRK, Aslıhan GÖKÇEN ve Ender ÖNSEN Hocalarıma çok teşekkür ediyorum...

Serap AĞALAR

Merhaba,

Spikerlik ve Sunuculuk kariyerim ile ilgili karar aldıktan sonra ve de TRT çalışanlarından da olumlu referans alır almaz en doğru adresin burası olduğu düşüncesiyle burada ki çalışmalarıma başladım. Daha ilk günden itibaren eksikliklerimi fazlasıyla görmeme ve kendimi geliştirmeme yardımcı olan Hakan ÖZTÜRK Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum. Bu alanda en yetkin kişilerden birebir eğitim almak büyük keyif... 

Özlem ÖZ

Öncelikle bu yorumumuzu okuyanlara merhaba. Biz ikiz kardeşler olarak medyayla tanışmaya ve spikerlik / sunuculuk kursuna gitmeye iki sene önce üniversite için İstanbul'a geldiğimizde karar verdik. Bölümlerimizden mezun olduğumuzda birimiz psikolog diğerimiz ise diyetisyen olacağız fakat; biz bölümlerimizle alakası olmayan medyaya tam anlamıyla kafayı takmış durumdaydık. :) Bize yararlı ve iyi eğitim verebilecek kursları araştırmaya başladık. Bilgisayar ve telefondan yaptığımız araştırmalarla beraber ekstradan tanıştığımız insanlara, bu bölümden mezun olan insanlara ve arkadaşlarımıza sorarak araştırdıklarımızdan hangisi bizim için en iyi olur sorusuna cevap cevap arıyorduk. Karşımıza bir çok kurs çıktı ve birçok öneride aldık. Bunların içinde en çok dikkatimizi çeken internetten araştırıp bulduğumuz Hakan Öztürk Medya Koçu'ydu. Geniş çaplı araştırma yaptık. Gitmek istediğimiz ve eğitim almak istediğimiz yer diğerlerinden farklı olmalıydı. İki sene boyunca hem instagramdan hem de facebookta iki tane kendine ait sayfasıyla beraber özel hesabından da takip etmeye başladık. İki sene boyunca yaptığımız araştırmalar sonunda artık Hakan Hoca'mızın hayatını bile öğrenmiştik. :) Yazdığı yazıları en az on kere okuduğumuzu yayınladığı videoları da en az on kere dinlediğimizi düşündüğünüzde ne kadar geniş çaplı bir araştırma yaptığımızı anlayabileceğinizi düşünüyoruz. Peki burayı diğer kurslardan ayıran neydi? Hakan Öztürk Medya Koçu bir kurs değil kişiye özel bireysel eğitim veren bir eğitim merkezi olması diğerlerinden çok farklı yerde tuttuğumuz ilk özelliğiydi. Evimiz Avcılarda olup bu kadar uzun yol mesafesine rağmen buraya gelmeyi göze almıştık ve görüşmeye karar verdik. Açıkçası buraya gelirken de "Acaba verim alabilir miyiz?" sorusunu kendimize çokça soranlardan değildik çünkü yaptığımız araştırmalar tam anlamıyla güvenerek gelmemizi sağladı. Beklediğimiz gibi de çıktı. Geldiğimiz gün eksiklerimiz görülüp bize uygun program hazırlandı. Bu durum bize hem zamandan tasarruf sağladı hem de eksiklerimizi hızlı bir şekilde tamamlama fırsatı sundu ve böylece eğitim bizim için daha da verimli oldu. Hala devam eden eğitimimize her geldiğimizde bir kere daha anlıyoruz doğru bir tercih yaptığımızı. Uygulamalı çalışmalarla öğrencilerini sürekli iyiye götüren ve bunun için çaba harcayan Hakan Hoca'mız; sıcakkanlı, öğrencilerine değer veren kaliteli ve değerli bir hoca. Bununla beraber ekibide kendisi gibi şahane. Eğitim almak isteyenlere tereddüt etmeden gelmelerini tavsiye ediyoruz. Kaliteli bir eğitim için DOĞRU ADRES!!! :)

Özgenur ÖZ

Öncelikle bu yorumumuzu okuyanlara merhaba. Biz ikiz kardeşler olarak medyayla tanışmaya ve spikerlik / sunuculuk kursuna gitmeye iki sene önce üniversite için İstanbul'a geldiğimizde karar verdik. Bölümlerimizden mezun olduğumuzda birimiz psikolog diğerimiz ise diyetisyen olacağız fakat; biz bölümlerimizle alakası olmayan medyaya tam anlamıyla kafayı takmış durumdaydık. :) Bize yararlı ve iyi eğitim verebilecek kursları araştırmaya başladık. Bilgisayar ve telefondan yaptığımız araştırmalarla beraber ekstradan tanıştığımız insanlara, bu bölümden mezun olan insanlara ve arkadaşlarımıza sorarak araştırdıklarımızdan hangisi bizim için en iyi olur sorusuna cevap cevap arıyorduk. Karşımıza bir çok kurs çıktı ve birçok öneride aldık. Bunların içinde en çok dikkatimizi çeken internetten araştırıp bulduğumuz Hakan Öztürk Medya Koçu'ydu. Geniş çaplı araştırma yaptık. Gitmek istediğimiz ve eğitim almak istediğimiz yer diğerlerinden farklı olmalıydı. İki sene boyunca hem instagramdan hem de facebookta iki tane kendine ait sayfasıyla beraber özel hesabından da takip etmeye başladık. İki sene boyunca yaptığımız araştırmalar sonunda artık Hakan Hoca'mızın hayatını bile öğrenmiştik. :) Yazdığı yazıları en az on kere okuduğumuzu yayınladığı videoları da en az on kere dinlediğimizi düşündüğünüzde ne kadar geniş çaplı bir araştırma yaptığımızı anlayabileceğinizi düşünüyoruz. Peki burayı diğer kurslardan ayıran neydi? Hakan Öztürk Medya Koçu bir kurs değil kişiye özel bireysel eğitim veren bir eğitim merkezi olması diğerlerinden çok farklı yerde tuttuğumuz ilk özelliğiydi. Evimiz Avcılarda olup bu kadar uzun yol mesafesine rağmen buraya gelmeyi göze almıştık ve görüşmeye karar verdik. Açıkçası buraya gelirken de "Acaba verim alabilir miyiz?" sorusunu kendimize çokça soranlardan değildik çünkü yaptığımız araştırmalar tam anlamıyla güvenerek gelmemizi sağladı. Beklediğimiz gibi de çıktı. Geldiğimiz gün eksiklerimiz görülüp bize uygun program hazırlandı. Bu durum bize hem zamandan tasarruf sağladı hem de eksiklerimizi hızlı bir şekilde tamamlama fırsatı sundu ve böylece eğitim bizim için daha da verimli oldu. Hala devam eden eğitimimize her geldiğimizde bir kere daha anlıyoruz doğru bir tercih yaptığımızı. Uygulamalı çalışmalarla öğrencilerini sürekli iyiye götüren ve bunun için çaba harcayan Hakan Hoca'mız; sıcakkanlı, öğrencilerine değer veren kaliteli ve değerli bir hoca. Bununla beraber ekibide kendisi gibi şahane. Eğitim almak isteyenlere tereddüt etmeden gelmelerini tavsiye ediyoruz. Kaliteli bir eğitim için DOĞRU ADRES!!! :)

Fatma ALAGÖZ

Spikerlik ve Sunuculuk alanında eğitim ve sertifikaya sahip olmama rağmen kendimi yetersiz hissettiğim bir zamanda keşfettim Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu'nu. İnternette araştırma yaparken Hakan Hoca hakkında yayımlanmış bu kadar pozitif haber ve yorumlardan çok etkilenmiştim, tanışmaya karar verdim. Şimdi iyi ki de kendisini tanımışım diyorum ve ders almaya devam ediyorum. Evet evet yanlış duymadınız kendisinden ders alıyorum, hem de daha önce bir kurstan eğitim alıp sonrasında sertifika edinmeme rağmen. Siz sertifika almanın bir ehemniyetinin olduğunu mu düşünüyorsunuz ya da spikerlik ve sunuculuk, sadece karşınızda duran promterdan akan yazıları okumaktan mı ibaret? Bu soruların cevabı net bir şekilde 'Hayır' ve bunu bizzat tecrübe eden biri olarak belirtiyorum, bir faydasını göremedim. Hakan Hoca ile henüz 3 haftadır çalışmamıza rağmen daha önce hiç bir şey öğrenemediğimi açıkça fark ettim. Teknik konularda ne kadar yetersiz olduğumu gördüm, Ama bu 3 haftalık çalışmada bile çok şey öğrendiğimi söyleyebilirim, öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye de devam edeceğim, bu daha başlangıç! Hakan Hoca ile çalışmalarımıza devam ettiğimiz için mutluyum, umutluyum . Keşke daha önce bir başka kursa gitmeden kendini keşfetme fırsatım olsa idi. Bu konuda, bir kursa gidip kalabalık bir sınıfta ders almak ile birebir ders almanın arasındaki farkı anlatmama gerek yoktur sanırım. Hakan Hocam başlangıçta seviyenizi tespit edip neye ihtiyacınız olduğunu belirliyor ve size özel bir program hazırlıyor. Derslerde de kendisi oldukça pozitif ve yardımcı. Siz de profesyonel cihazlarla donatılmış bir stüdyoda kendinizi adeta o anda bir spiker ve sunucu gibi hissederek çalışmalarınızı sürdürüyorsunuz, daha ne olsun?... :)
Arkadaşlar işin özeti şu ki, eğer gerçekten Spikerlik ve Sunuculuk alanında bir şeyler yapmak istiyorsanız başka kursları araştırarak zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın, bu konuda tek ve doğru adres Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu'dur!
Saygı ve Sevgi Dileklerimle...

İpek Tuğba GÜNDÜZ

Merhaba,
Hakan Öztürk Medya Koçluğu'nun profesyonel stüdyolarında, spikerlik ve sunuculuk çalışmalarına Mersin'den katılıyorum. Radyo ve TelevizyonProgramcılığı Bölümünü bu sene bitirmiş biri olarak, bu mesleği tutkuyla ve hakkını vererek icra edebilmek için bu alanda profesyonel yardım almam gerektiğine karar verdim. Aylar süren geniş çaplı ve detaylı bir araştırma neticesinde en doğru kararı verdiğime inanarak Hakan Öztürk Medya Koçluğunu tercih ettim. Neden mi ?... Malumunuz; firmaların ve kurucularının geçmişi, hikayeleri,ortaya koydukları gerçek başarıları, icraatları onların piyasadaki saygınlığını ve güvenirliliğini belirlemektedir. Yani ''Ayinesi İştir Kişinin'' derler ya!... İşte ben de bu felsefeyle yola çıktım. Hakan Öztürk Medya Koçluğunu da, etkin iletişim yeteneği ve olumlu insan iletişimine sahip kurucu ve kadrosuyla üstün başarılara imza atmış olması, her şeyden önce insana sevgi ve saygının esas alındığı, maddi çıkar gözetmeksizin, toplu eğitim yerine, kişiye özel bireysel eğitim verme anlayışı hem iş sırasında hem de sonrasında sergilediği takipçilik özelliğiyle de takdirini artırmış olması, bu kurumun benzer eğitim merkezlerinden daha ayrıcalıklı ve güvenli olduğunu, gözler önüne sermiştir. Dolayısıyla, inanıyorum ki; doğru zamanda, doğru yerdeyim ve çok doğru bir karar verdiğimi çalışmalara başladığım ilk günden bu yana daha iyi anlıyorum. Sayın Hakan ÖZTÜRK Bey ve yönetimindeki kadro, son derece sabırlı ve üstün bir gayret içerisinde çalışıyorlar, sonuç olarak Hakan ÖZTÜRK ve ekibine tek tek teşekkürü borç bilirim. Sevgi ve saygılarımla...

Ayşegül SERT

TIPKI BİR AŞK GİBİDİR BAŞARI, NE VAKTİ VARDIR,  NE MEVSİMİ, AMA MUTLAKA BİR SEBEBİ VARDIR…
Günlerim iş, kariyer, telaş gibi üçgenlerden beşgenlerden oluşurken, bir gece bir düş gördüm. Elbette bir ak sakallı dede girip de ‘’Hakan ÖZTÜRK’’ demedi ama ben bunu ona yordum.
‘’Düşündüm ve düşümden ayrı kalmadım.’’
Güzel bir rüyayı gerçekleştirmek için ilk iş olarak uyandım ve kendimi Hakan Hoca'mın okulunda buldum…
Geçen günler bana, seçtiğim yolun ne kadar doğru, bulduğum hocamın bana ne kadar yol gösterici olduğunu kanıtladı. Başarmaya o kadar çok heves ettim ki; Attığım her adım bende zafer coşkusu yarattı. Kendimi keşfettim, cesaretim arttı. ‘’Ne yapacağım?’’ duygusu yerini, heyecanlı bir bayrak yarışına bıraktı.
Kendime ve aslında bana Yaşam Koçu olan Hakan Hoca'ma güveniyorum…Ben hayatımda Devrim yaptım, darısı bu yolda başarma arzusu olan diğerler Yoldaşlarıma olsun.
HAKAN ÖZTÜRK’e GİTMEK BİR EYLEMSE, BAŞARIMIZ BİR DEVRİMDİR!!!...

Bağdegül EKŞİOĞLU

 Sevgili Hakan Hocam, 

Hayatınız boyunca çok fazla yanlış yapmadığınız sürece sadece birkaç şeyi doğru yapmanız yeterlidir. İşte spikerlik ve sunuculuk için attığım bu adımda, Hakan Hocam karşıma çıktıktan sonra doğru bir şey yaptığıma ve hayellerimi süsleyecek bir mesleğe sahip olacağıma inandım. Gizli olan bilgiler ölür. Bilgilerin ışığa ve havaya ihtiyacı vardır. Hakan Hocam da benim başarılı olmam için tecrübelerini bilgi ve yeteneklerini hiç esirgemeden bana canı gönülden ve tüm içtenliğiyle aktarıyor ve başarılı olmam için elinden geleni yapıyor. Hayatta başarılı olmak ve bu meslekte daha ileriye gitmek için o güveni ve isteği her geçen gün her aldığim eğitim sonunda daha fazla hissetmeye başladım. Çok değerli hocamın mütevazi kişiliği eğitim kalitesi ve verdiği değer onun ne kadar profosyonel bir eğitmen ve medya koçu olduğu, bu kursa başlamakla ne kadar doğru bir karar verdiğimi hergün bir kez daha inandırdı bana. Hakan Hocamız ile birlikte kurstaki diğer eğitmenlerimiz, çalışma ortamımız, birebir eğitimler kaliteli ve profosyonel bir eğitim kurumunun içerisinde olduğumu hissettiriyor.

Hakan Hocam, hayata dair gelecekle ilgili çok endişelerim vardı. Ne yapabilirim? Nerde başarılı olabilirim? Neyi daha iyi yapabilirim? Ïşte bu düşüncelerimden sayenizde  artık kurtuldum. Çok kısa sürede geleceğim ve kariyerim adına çok büyük adımlar atmamı sağladınız. Artık bu yolda sizin sayenizde yürüyeceğim ve çok başarılı olup emeğinizi boşa çıkarmayacağım. Artık buna her zamankinden daha çok inanıyorum. Bu düşüncelerimi, bu heves ve isteklerimi bana sağlayan Hakan Hocam ile iyiki karşılaştım. İyiki Hakan Öztürk Medya Koçluğu'ndan eğitim alıyorum. Bana kattığınız ve katacağınız tüm güzel şeyler için emekleriniz için tekrar teşekkür ederim. Siz gerçekten bu yolda ilerlemek isteyenlere bir IŞIKSINIZ...

Veysel METE

Saygıdeğer Hakan Hocam, iyiki sizi tanımış ve iyiki bilgi dolu kursunuza katılmışım. Yeni mezun tüm arkadaşlara tecrübelerinizden yararlanmalarını öneririm. Sizinle pratik yapmak mesleki donanımıma büyük katkı sağladı.  Bir an önce kursumu tamamlayıp, özgeçmişime gururla isminizi eklemek istiyorum.

Saygılar ve sevgiler...

Ayşe ÇOBAN

Hakan Öztürk İletişim ve Medya Koçluğu'nda dördüncü haftayı geride bıraktım. Hakan Hoca'ya dair yorum yapmak için bu kadar uzun bir süreye dahi gerek yok çünkü onunla konuştuğunuz ilk andan itibaren tecrübesi, kalitesi, iyi niyetli bir kılavuz olduğu anlaşılıyor. Ben öğretmenim ve beraberinde akademik çalışmaya da devam ediyorum ancak spikerlik ve sunuculuk  da hep dikkatimi çeken ve içinde yer almak istediğim bir meslek dalı olmuştur. Zaman problemi yaşamama rağmen bu konuda da bir adım atmam gerektiğini düşündüm. Dolayısıyla gideceğim yer bana zaman kaybı olarak geri dönmemeliydi, hakikaten verdiğim karardan pişman olmayacağım bir yer olmalıydı. Bu yüzden ciddi bir araştırma sürecinden geçtim. Bu alanda yer almak için en kaliteli eğitimi alarak başlamam gerektiğini düşündüm. Araştırmalarımdan sonra Hakan Hoca' nın Medya Koçluğu sistemiyle sunduğu eğitimi almam gerektiğine emin oldum. Detaylı bilgi almak için aradığımda, Hakan Hoca, ilk konuşmamızda bile epey bilgi verdi, yönlendirdi ve ötesinde bana fazlasıyla güven verdi. Derslerin neticesi ise o güvenin sağlaması oldu. Ciddi ilerleme kaydettik, eğitim hiç bitmesin istiyorum çünkü dersler inanılmaz verimli ve eğlenceli geçiyor. Süreç o kadar iyi ki sonucu dahi düşünmüyorum. Buraya gelmiş olmak, Hakan Hoca'yla tanışmış olmak bile önemli kazanç. Hakan Hoca öğrencisiyle bire bir ilgilenirken ciddiyetini koruyor ancak samimiyetini de hissettiriyor. Gerçekten bu sektöre kalifiye insan yetiştirme gayesiyle medya koçluğu ifadesinin  hakkını veriyor. Yetiştirdiği öğrencilerinin memnuniyeti ve işlerindeki başarısı onun kalitesi için önemli referanstı benim için. Bu alanda ilerlemek  isteyen ve hakikaten en verimli eğitimi almak isteyen kişilerin başvuracağı öncelikli isim Hakan Hoca. Kendisi "Öğrencilerimi Seviyorum" diyor her fırsatta, öğrencileri de onu seviyor. Bize kazandırdıklarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Var olsun...

Öğrenci Deneme Televizyonu

spikerlik kursu yorumları

Medya Koçu Hakan Öztürk hakkındaki yorumlarınız paylaşabilirsiniz. Görüşlerinizi buraya tıklayarak, form aracılığı ile bize iletebilirsiniz.

Sanal Prompter

Kursiyerlerimiz için hazırladığımız sanal prompter uygulaması ile evinizde de etüd yapma imkanı bulabilirsiniz.

Spikerlik SSS

Spikerlik, sunuculuk, oyunculuk ve kursumuzla ilgili sıkça sorulan sorulara bu bölümden ulaşabilirsiniz.