Telefon No

Medya Koçu Hakan Öztürk

SPİKER YA DA SUNUCU NASIL OLUNUR?

SPİKER YA DA SUNUCU NASIL  OLUNUR?
SPİKER YA DA SUNUCU NASIL  OLUNUR? 

Spikerlik ya da sunuculuk mesleklerini yapmak isteyen kişilerin kafalarındaki en büyük soru işaretlerinden biri de, medya kuruluşlarına hangi eğitimlerden geçerek girebilecekleridir. Birçok spiker ve sunucu adayları, kendisine uygun lisans ve ön lisans bölümleri aramaktadır.

Medya kuruluşları, spiker ve sunucu seçerken uygun lisans ve ön lisans bölümlerini şart koşmazlar. Genel olarak başvuru yapan adayların iş hakimiyetine, donanımına, kültürüne dikkat ederler. Medya ile ilgili bölümlerden mezun olmak, kişiye sektör bilgisi kazandıracaktır. Spikerlik ya da sunuculuk mesleklerini icra edecek kişinin bu işe yetenekli ve yatkın olmasının yanında, kaliteli bir eğitim sürecinden geçmesi gerekmektedir. Eğitim sürecinde güvenilir ve işinin ehli eğitmenlerden, uygun koşullarda eğitim almak gerekmektedir.   Eğer siz de spikerlik / sunuculuk mesleğini icra etmek ve iyi bir eğitim almak istiyorsanız; okul olarak yeterli olmasanız bile, size bu yolda rehberlik etmesi için Türkiye’nin ilk ve tek medya koçu Hakan ÖZTÜRK ile iletişime geçebilirsiniz.

Uzun yıllarını spiker ve sunucu yetiştirmeye adayan Hakan ÖZTÜRK, spikerlik ve sunuculuk alanında markalaştırdığı iki kursunu da devrederek Bireysel Medya Koçluğu yapmaktadır. Kadıköy'de kurduğu Medya Koçluğu Stüdyosu'nda öğrencilerine ücretsiz danışmanlık yaparak, kişiye özel ihtiyaçları doğrultusunda özel planlar hazırlamakta ve hedeflerine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Hakan ÖZTÜRK ile birebir görüşmek için spikerlik sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.

Detaylar için sayfamızı inceleyiniz.

Tüm Makaleler İçin Tıklayınız

Öğrenci Deneme Televizyonu

spikerlik-video.jpg

spikerlik kursu yorumları

Medya Koçu Hakan Öztürk hakkındaki yorumlarınız paylaşabilirsiniz. Görüşlerinizi buraya tıklayarak, form aracılığı ile bize iletebilirsiniz.

Sanal Prompter

Kursiyerlerimiz için hazırladığımız sanal prompter uygulaması ile evinizde de etüd yapma imkanı bulabilirsiniz.

Spikerlik SSS

Spikerlik, sunuculuk, oyunculuk ve kursumuzla ilgili sıkça sorulan sorulara bu bölümden ulaşabilirsiniz.