Telefon No

Medya Koçu Hakan Öztürk

Kadıköy Spikerlik Kursu

Kadıköy Spikerlik Kursu

Spiker olmaya karar verdiniz. İstanbul'da yaşıyorsunuz veya İstanbula çevre illerden gelip gitmeniz oldukça kolay. Ve bir spikerlik kursu arıyorsunuz. Kadıköy'de yer alan spikerlik kursları sayısı yeterli sayıda olacaktır sizin için. Hepsi kaliteli eğitime sahip olan bu kursların hangisine gitmeniz gerektiği konusu ise oldukça önemli olacaktır. Sahip olduğunuz bilgi, almak istediğiniz eğitim, kurs ücretleri bu kursları seçmenizde oldukça önemli bir etken olacaktır.

Karar vermekte zorlanıyorsanız Medya ve İletişim Koçluğu sistemini incelemenizi tavsiye ederiz. Spiker olmak isteyenler Medya ve İletişim Koçu Hakan Öztürk'ten istedikleri zaman, istedikleri gibi bir programa uyarak danışmanlık hizmeti alabilmektedirler. Kararsız kaldığınız durumlarda veya bilginizin hangi seviyede olduğu ve spiker olmak için ne yapmanız gerektiği konusunda Hakan Öztürk Kadıköy'deki Stüdyosunda size hizmet sunmaktadır.

Hakan Öztürk Medya ve İletişim konusunda 25 yılı aşkın tecrübeye sahip, bugüne kadar yüzlerce spiker yetiştirmiş 2 spikerlik kursunun kurucusu bir spiker fabrikatörüdür. Kendi geliştirdiği bireylere özel birebir  spikerlik programında spiker adayına spiker olma yolunda yolunda yardımcı olmaktadır.

Tüm Makaleler İçin Tıklayınız

Öğrenci Deneme Televizyonu

spikerlik-video.jpg

spikerlik kursu yorumları

Medya Koçu Hakan Öztürk hakkındaki yorumlarınız paylaşabilirsiniz. Görüşlerinizi buraya tıklayarak, form aracılığı ile bize iletebilirsiniz.

Sanal Prompter

Kursiyerlerimiz için hazırladığımız sanal prompter uygulaması ile evinizde de etüd yapma imkanı bulabilirsiniz.

Spikerlik SSS

Spikerlik, sunuculuk, oyunculuk ve kursumuzla ilgili sıkça sorulan sorulara bu bölümden ulaşabilirsiniz.