Telefon No

Medya Koçu Hakan Öztürk

ETKİLİ KONUŞMA VE PROFESYONEL İLETİŞİM KOÇLUĞU

 ETKİLİ KONUŞMA , MEDYA ve PROFESYONEL İLETİŞİM  KOÇLUĞU

 

Bireylerinn "Kişisel Gelişim" de yararlanılacak Etkili Konuşma & Profesyonel İletişim Danışmanlığı'nın kişilere özel olarak planlanması tavsiye edilir.

Çünkü; her bireyin ihtiyacı ve eksiği farklıdır.

*Kurs eğitimlerinde; farklı iletişim eksiklikleri olan birçok kişi bir arada olacağından, istenilen verim alınamaz
Bir arada olunması durumunda, eğitmen herkese yeterli zamanı ayırması mümkün değildir
.  (Dolayısıyla başkası ile ilgili bir konuyu, ihtiyacınız olmadığı halde dinleyerek vakit kaybedebilirsiniz.)
       

Sunumlarda Kullandığımız Ayaklı Promter                                                                       
 

Profesyonel İletişim danışmanlığında en önemli yöntem profesyonel danışman ile

birebir pratik yapabilmektir. Grup eğitimlerinde ise çok sayıda kişinin bir arada olması

size düşecek zamanı kısıtlar ve yeteri pratiği yapamamış olursunuz.

 

Medya ve İletişim Koçluğundaki avantaj kişiye özel bir plan dahilinde birebir ilgilenilmesidir.

Profesyonel Danışmanlık sisteminin gerekliliğini savunan Medya ve İletişim Koçu Hakan ÖZTÜRK bu konuda yılların tecrübesine dayanarak yeni bir yön haritası ile grup eğitimlerinden daha verimli , ancak az maliyetli kişiye özel stratejik planlamalar hazırladı.

Bu programın avantajı nedir?
Öncelikle gerek telefonla gerek bire bir Hakan Öztürk ile görüşerek adayın eksikleri dinlenir. Yapacağı işler doğrultusunda danışmanlık planı belirlenir. Hakan Öztürk ve gerektiğinde kendisinin yönlendireceği profesyonellerle doğru bir strateji ile oluşturulan plan uygulanmaya başlanır.

Danışmanlık ve Özel Planlanlar: 

-Medyayı ve İletişimi Anlamak

-İtibar ve Motivasyon

-Sunum Becerileri & Profesyonel Uygulama Demoları      (Konuşmacılar için ayakta sunum yapmaya yarayan profesyonel promterler ile)

-Profesyonel İletişim & Beden Dili ve Diksiyon Demoları   (Konuşmacılar için ayakta sunum yapmaya yarayan profesyonel promterler ile)

-Ses, Nefes Egzersizleri & Heyecan Kontrolü Sağlanması  (Hakan Öztürk ve gerektiğinde kendisinin yönlendirdiği profesyoneller ile)

(*Prompter: Bu cihazlar, Bakanlar, Milletvekilleri, Üst Düzeyde bulunan veya sunum yapmak isteyen tüm konuşmacıların kullandığı ve konuşmacıların kullanmayı bilinmesi gereken cihazlardır.)

Gizlilik ilkelerine bağlı kalınarak kimse danışmanlık hizmeti aldığınızı bilmeyecek, isteyenlere Medya & İletişim Koçluğu referans belgesi verilecektir
 

İletişim ve Medya Koçluğu sistemi bir kurs şeklinde olmadığı için Grup eğitimlerinde olduğu gibi başlangıç tarihi yoktur. Beraber yapılacak ayarlama ile kendi belirlediğiniz vakitler göz önüne alınarak planlama uygulanacaktır.

Danışmanlık süresi ortalama 10 saattir  Bu süre tamamen size özel olarak kullanılacaktır. İlk görüşme ve danışmalık sırasında gerekirse  zamanlama isteğinize göre belirlenir.

Profesyonel İletişim Koçluğu sisteminde; modern teknik kayıt cihazları tanıtılacak ve sonucunda hatalarınızı görerek düzeltmeniz sağlanacaktır.


Danışmanlık alacağınız konular standart olarak belirlenmiş olmasına karşın, Medya İletişim Koçu veya görevlendirdiği ilgili kişi ile planlama işlemi öncesi yapılacak ücretsiz ön görüşme neticesinde bu konulara ilaveler veya eksiltmeler yapılabilecektir.


 

 

Tüm Makaleler İçin Tıklayınız

Öğrenci Deneme Televizyonu

spikerlik-video.jpg

spikerlik kursu yorumları

Medya Koçu Hakan Öztürk hakkındaki yorumlarınız paylaşabilirsiniz. Görüşlerinizi buraya tıklayarak, form aracılığı ile bize iletebilirsiniz.

Sanal Prompter

Kursiyerlerimiz için hazırladığımız sanal prompter uygulaması ile evinizde de etüd yapma imkanı bulabilirsiniz.

Spikerlik SSS

Spikerlik, sunuculuk, oyunculuk ve kursumuzla ilgili sıkça sorulan sorulara bu bölümden ulaşabilirsiniz.